شرایط زندان های استان کرمان مطلوب است

رییس کل دادگستری استان کرمان، شرایط موجود زندان ها را مطلوب دانست و گفت: با وجود تبلیغات مسموم رسانه های بیگانه درباره وضعیت زندان ها، شاهد هستیم که زندان ها در وضعیت مناسب و خوبی قرار دارند و مقایسه فضای زندان های جمهوری اسلامی با کشورهای مدعی حمایت از حقوق بشر که شعارهای پر رنگ و لعابی می دهند، مشخص می شود که در کشور وضعیت به شکلی که آنها ترسیم می کنند نیست و درکشور، زندانی به معنایی که آنها مدنظر دارند، نداریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در جمع مددجویان زندان شهربابک با تقدیر از تلاش ها و پیگیری های مدیرکل و مددکاران زندان ها، عنوان کرد: روسای زندان ها و مددکاران زندان ها با انگیزه و تلاش فراوان، مسائل مدد جویان زندان ها را پیگیری می‌کنند.
وی اظهار داشت: با تلاش و همت اعضا، دبیران و صلح یاران شوراهای حل اختلاف در شش ماهه اول سال جاری ۳۶ مددجو از زندان شهربابک آزاد شده اند.
وی بیان کرد: زندانیان در زندان‌ها در حال حرفه آموزی، مسائل فرهنگی، آموزه های قرانی و.... هستند و بیشتر کار فرهنگی در زندان های کشور ما وجود دارد.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان ادامه داد: امکاناتی که امروز در زندان ها وجود دارد، از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام و المسلمین حمیدی افزود: تمام موضوعاتی که از سوی دشمنان مطرح می شود، همین گونه است و جای تاسف دارد که عده ای نیز فریب این دروغ ها را می خورند و دست به تحرکاتی می زنند وجامعه را دچار اغتشاش وناامنی می کنند.
وی عنوان کرد: افرادی که فریب شعارها و دروغ های دشمنان را می خورند باید فکر وتامل کنند و بدانند که اعتماد کردن به دشمن و پشت کردن به مردم و نظام اسلامی چه نتیجه ای به دنبال دارد؟
رییس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: انسان زمانی که با عقلانیت مسائل را تجزیه و تحلیل کند، متوجه می شود که دشمن تا چه میزان نسبت به نظام اسلامی معاند است و چه میزان با این نظام دشمنی دارد.
حجت الاسلام و المسلمین حمیدی اظهارداشت: دشمن با بمباران فکری تلاش می کند مردم و جوانان را از واقعیت ها دور بدارد.
وی با اشاره به این مطلب که مسوولان از بطن مردم هستند و همواره برای خدمت صادقانه به آحاد ملت تلاش می کنند، افزود: باید همواره دشمن را بشناسیم و بدانیم که دشمن، همیشه دشمن است و خیرخواه مردم نیست.
رییس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: با فاصله گرفتن از زندگی دینی و اسلامی با مشکلاتی مواجه می شویم و کسی نباید به خود اجازه دهد که امنیت جامعه را مخدوش کند و یا به مال و ناموس مردم تعرض نماید.
حجت الاسلام و المسلمین حمیدی افزود: در ارفاقاتی که نسبت به مددجویان زندان ها اعمال می کنیم، رفتار مددجویان در زندان ها مورد بررسی قرار می گیرد.
وی ادامه داد: تلاش می شود افرادی که فاقد سابقه کیفری هستند و برای اولین بار وارد زندان می شوند و اظهار ندامت می کنند، از ارفاقات حداکثری برخوردار شوند.
48
کد خبر 1678633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =