برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در قزوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان قزوین گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵مهر ماه به مدت ۴روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ احمد خورگامی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین با اعلام این خبر اظهارکرد: صنعت ساختمان یکی‌از صنایع پیشرو در امر توسعه اقتصاد کشور محسوب می‌شود و این صنعت را می‌توان به عنوان یکی‌از مهم‌ترین محرکه‌های اقتصادی جوامع بشری تلقی کرد.

او افزود: با توجه به اینکه همه‌روزه شاهد تولید مصالح ساختمانی جدید و زیبا در حوزه صنعت ساختمان هستیم، لذا یکی از ارکان اصلی معرفی و بازاریابی این فرآورده‌ها آشنا کردن آحاد جامعه مهندسان و مردم با آخرین دستاوردهای تکنولوژی در زمینه صنعت ساختمان است و در این راستا برگزاری نمایشگاه‌ها می‌تواند به عنوان یکی‌از موثرترین و بهترین شیوه‌های بازاریابی مورد توجه قرار گیرد.

خورگامی گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵مهر ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

این مسئول ادامه داد: در این نمایشگاه مشارکت‌کنندگانی از استان‌های قزوین، تهران، البرز، اصفهان، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی تولیدات و محصولات خود را در زمینه‌های تاسیسات و تهویه متبوع، لوله و اتصالات، شیرآلات، خانه هوشمند، دکوراسیون داخلی، درب‌های آپارتمانی، پنجره، هلدینگ ساختمانی، محصولات شیمیایی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین بیان کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان در مدت برگزاری از ساعت۱۵ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان متخصص و عموم مردم است.

48

کد خبر 1678642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =