برگزاری جشن عاطفه ها در حدود۲ هزارمدرسه چهارمحال وبختیاری

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری گفت :جشن عاطفه ها به صورت همزمان در حدود ۲ هزار مدرسه در سطح استان برگزار می گردد و دانش آموزان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مدیران مدارس تحویل دهند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، افشین امیریان در نشست هماهنگی برگزاری جشن عاطفه ها که با حضور مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد از آمادگی مدارس استان برای برگزاری جشن عاطفه ها در روز دوشنبه ، ۱۱ مهر ماه در سراسر مدارس استان خبر داد .

وی گفت : ایجاد فرهنگ احسان و کمک به هم نوعان در بین دانش آموزان از مهم ترین اهداف برگزاری جشن عاطفه ها است .

افشین امیریان گفت: جشن عاطفه ها به صورت همزمان در حدود ۲ هزار مدرسه در سطح استان برگزار می گردد و دانش آموزان می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مدیران مدارس تحویل دهند .

وی گفت : به منظور آشنایی دانش آموزان با اهداف جشن عاطفه ها مدیران مدارس به صورت حضوری یا غیر حضوری از طریق شبکه شاد با اولیا دانش آموزان گفتگو نمایند.

همچنین در این نشست " جاسم محمدی " مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مدارس آموزش و پرورش با کمیته امداد در خصوص برنامه ریزی لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن جشن عاطفه ها گفت : تعداد ۲۵ هزار پاکت توسط نمایندگان کمیته امداد بین مدارس استان توزیع شده است و مبالغ جمع آوری شده در سطح مدارس افزون بر ۲۵ درصد کل مبلغ جمع آوری شده به آموزشگاه به منظور توزیع بین دانش آموزان نیازمند تحویل داده می شود .

وی گفت : امروزه فرزندان از جایگاه ویژه ای در خانواده برخوردار هستند و فرزندان می توانند با تاثیر بر سایر اعضای خانواده و دریافت کمک از آنان نسبت به یاری رسانی به همنوعان خود اقدام نمایند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد : بالغ بر ۱۵ هزار دانشجو و دانش آموز در استان هم اکنون تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشند و کمیته امداد نسبت به خرید لوازم التحریر و پوشاک مورد نیاز آنان اقدام نموده است .

وی گفت: علاوه بر مدارس تعداد ۱۸ اداره و ۱۵۸ مرکز کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان آماده دریافت کمک های مردمی ویژه جشن عاطفه ها می باشد.

محمدی در پایان از قبولی ۳۵ نفر از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد در دانشگاه فرهنگیان خبر داد و ابراز خرسندی نمود.

گفتنی است: جشن عاطفه های امسال در روز دوشنبه ۱۱ مهر ماه در کلیه مدارس استان برگزار میشود.

46

کد خبر 1679124

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =