روند احداث پروژه نهضت ملی مسکن در قزوین مطلوب است

استاندار قزوین گفت: روند احداث پروژه نهضت ملی مسکن در استان قزوین فعلا مطلوب است و دور از ذهن نیست که با استفاده از تجربیات و ابتکارات استان در کشور رتبه نخست این طرح را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در جلسه شورای تأمین مسکن استان قزوین، اظهار کرد: باید سازوکاری فراهم شود تا متقاضیانی که امکان واریز زودترآورده خود را دارند، در یک‌بازه زمانی مشخص و زودتر بتوانند واحدهایشان را تحویل بگیرند.

او افزود: از وزیر راه‌وشهرسازی اختیاری گرفته شود که افراد را بتوان بین پروژه‌ها جابه‌جا کرد و آن‌هایی که واریزی‌شان تکمیل شده است در یک پروژه مشخص تعریف و در زمان مقرر واحدهای مسکونی به آن‌ها تحویل داده شود.

اعلایی گفت: مشارکت بالای بانک‌ها و رصد دقیق پیمانکاران می‌تواند در پیشرفت هرچه بیشتر پروژه نهضت ملی مسکن موثر باشد و معاونت عمرانی استانداری باید با تمامی پیمانکاران پروژه‌ها به شکل منظم جلسه بگذارند و وضعیت آن‌ها را به صورت مداوم و ویژه بررسی کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: با استفاده از تجربیات گذشته در حوزه مسکن سامانه امتیازدهی نهضت ملی مسکن در استان قزوین راه‌اندازی شود تا بر این اساس با توجه به میزان واریزی، متقاضیان بین پروژه‌ها و واحدهای مسکونی تقسیم شوند.

استاندار قزوین با بیان اینکه روند احداث پروژه نهضت ملی مسکن در استان قزوین فعلا مطلوب است، اظهارکرد: باید در اجرای طرح ملی مسکن در وهله نخست رضایت مردم جلب شود و در کنار آن دور از ذهن نیست که با استفاده از تجربیات و ابتکارات استان در کشور رتبه نخست این طرح را کسب کند.

46

کد خبر 1679564

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =