دو طرح ورزشی  در شهرستان های گرمسار و ارادان افتتاح شد

۲ طرح ورزشی با حضور دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در گرمسار و آرادان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، سالن ورزشی شهدای مدافع حرم گرمسار و زمین چمن مصنوعی کهن‌آباد آرادان در استان سمنان روز دوشنبه با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید.

برای سالن ورزشی سقف کوتاه شهدای مدافع حرم با مساحت حدود یک‌هزار متر مربع، ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

زمین چمن مصنوعی کهن آباد آرادان نیز با مساحت بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ متر مربع و اعتبار افزون بر یک میلیارد تومان ساخته شده است.

وزیر ورزش و جوانان روز (دوشنبه) در سفر یک روزه به غرب استان سمنان مورد استقبال سیدمحمدرضا هاشمی استاندار، نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مسوولان این خطه قرار گرفت.

سجادی در بدو ورود به استان با حضور در گلزار شهدای ایوانکی با نثار گل و قرائت فاتحه به شهدای این خطه اداری احترام کرد.

بازدید از مجموعه ورزشی شهید اشتری شهر ایوانکی، ورزشگاه نیمه‌تمام پنج هزار نفری، طرح پیشنهادی مجموعه موتورسواری شهید محمدرضا جعفری و زمین تنیس خاکی گرمسار به مساحت ۲ هزار متر مربع و اعتبار افزون بر یک میلیارد تومان که با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مطابق ماده ٢٧ قانون تنظیم بودجه (الحاق ٢) در دست اجراست از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان سمنان بود.

در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به غرب استان سمنان، بنیامین شکوه‌فر معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان نیز سجادی را همراهی می‌کند.

کد خبر 1679892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =