قدردانی مدیرعامل باشگاه مس کرمان از بیانات ارزشمند و نگاه عالمانه رهبر معظم انقلاب

مدیرعامل باشگاه مس کرمان از بیانات ارزشمند و نگاه عالمانه رهبر معظم انقلاب در خصوص جامعه ورزشی کشور قدردانی کرد.

دکتر محمد کهندل مدیرعامل باشگاه مس کرمان در گفت‌وگو با خبرآنلاین گفت: عمق نگاه راهبردی جمهوری اسلامی به چهره‌های ورزشی را مقام معظم رهبری در فرمایشات دو روز گذشته مشخص کردند، بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ جامعه ورزش ایران از نگاه پدرانه، عالمانه و حکیمانه معظم له تشکر و قدردانی می‌کنم و این نگاه را که جامعه ورزشی را سالم و مملو از عناصر مومن و با شرف می‌دانند، به عنوان یک افتخار بسیار بزرگ برای جامعه ورزشی می‌دانم و صمیمانه از محضر ایشان به خاطر این نگاه عمیق تشکر می‌کنم.
وی افزود: این نگاه فصل الخطاب همه نگاه‌ها و برداشت‌ها به جامعه ورزش است و هرگونه مطلبی و نگاهی جز این نگاه عالمانه در مسیر صواب و اتحاد نمی‌باشد و هرگونه توهین و تخریب چهره ورزشکاران و به ویژه روا داشتن نسبت ناروا به کلیت مربیان و بازیکنان فوتبال به دور از انصاف است.
دکتر کهندل تصریح کرد: امروز همه ما خصوصا جامعه ورزش باید این هوشیاری را داشته باشیم که انتقاد و اعتراض با اغتشاش، تخریب و برهم زدن امنیت پایدار تفاوت بسیار دارد.
وی اضافه کرد: بی‌شک نظام سلطه و استکبار نشان داده که هیچ زمان دغدغه ایران و ایرانی را نداشته و ندارد و فقط چشم طمع به این خاک و بوم برای مقاصد پلیدشان دارند.
مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: بدون شک ورزشکاران قهرمان ما که طلایه‌داران عزت و اقتدار ایران بوده‌اند و در صحنه‌های بین‌المللی تلاش کرده‌اند بهترین‌ها را به نام ایران و برای ایران رقم بزنند، تا پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآید و ترنم سرود ایران در جهان متجلی شود، به هیچ وجه تخریب، آسیب، توهین به مقدسات، توهین به پرچم و امنیت پایدار کشور را نمی‌پذیرند و نخواهند پذیرفت.
وی در پایان بیان داشت: ۱۰۰۰ ورزشکار باشگاه مس کرمان با رعایت پروتکل‌های ورزشی باشگاه، تمرکز کامل خود را در همه مسابقات و رویدادها از جمله مسابقات لیگ برتر فوتبال بر فعالیت‌های ورزشی معطوف و صرفا با رعایت مقررات و چارچوب‌های تعیین شده با سیاست‌های باشگاه حرکت می‌کنند. ما در این راستا از تک تک بازیکنان در بخش‌های مختلف ورزشی به خصوص تیم فوتبال صمیمانه تشکر می‌کنیم و امیدواریم در مسیر رو به جلو آینده همه جامعه ورزشی این نگاه بسیار خردمندانه مقام معظم رهبری که "جامعه ورزشی را سالم و در آن عناصر مومن و با شرف کم نیستند" را به عنوان چراغ راهی در مسیر خود قرار دهد. ما به این تقدیر ویژه افتخار و از این نگاه صمیمانه تشکر می‌کنیم و امیدواریم همگان بر این نظر مشفقانه تاسی کنند.
به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه مس کرمان اولین باشگاه کشور بود که با حرکتی ارزشمند در یک بازی دوستانه ضمن احترام به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، اغتشاشات اخیر را محکوم کرد.

48

کد خبر 1680590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =