قانونمداری سرلوحه کار فرهنگیان قزوینی است

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: همکاران ما قانونمند و سیاست آن‌ها اقدامی و اقناعی بوده و مقید به امر مهم عفاف و حجاب هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ نقی سیاهکالی‌مرادی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در دیدار با فرهنگیان استان در محل اداره کل آموزش و پرورش، اظهارکرد: استان قزوین، دیار مردان بزرگی همچون مرحوم ابوترابی، شهید بابایی و لشگری و ده‌ها مرد بزرگی است.

او افزود: در استان قزوین یک‌هزار و ۶۷۰واحد آموزشی با حدود ۲۳۵هزار دانش‌آموز و ۱۶هزار و ۱۴۰معلم، سال تحصیلی را آغاز کردند و عمده دانش‌آموزان ما کلاس‌بندی شده و ابلاغ معلمان انجام شده و پس‌از دوران کرونا به فضل الهی مدارس فعال هستند.

سیاهکالی‌مرادی گفت: در فرآیند نظام تعلیم و تربیت به دنبال برخی مطالب هستیم که علاوه بر سیاست‌های وزارت، سرلوحه امور ما خدمت به مردم است و به سلامت اخلاقی توجه ویژه داریم، همکاران ما قانونمند و سیاست آن‌ها اقدامی و اقناعی بوده و مقید به امر مهم عفاف و حجاب هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: در بحث پروژه مهر در سراسر استان بازدید شد و به زیرساخت‌ها و امور اعتقادی توجه شد و نظارت لازم برای یک بستر خوب در نظام تعلیم و تربیت ایجاد شد که در این خصوص بر مهارت‌های زندگی دانش‌آموزان اهمیت خاصی قائل هستیم.

46

کد خبر 1680831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =