دیدار معاون فرماندهی انتظامی استان کرمان با خانواده شهید نادر محمدی‌زاده

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با خانواده شهید نادر محمدی‌زاده از شهدای انتظامی دیدار و گفت‌وگو کرد. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرهنگ امین غفوری به مناسبت هفته فراجا و در پنجمین روز از این هفته با خانواده شهید نادر محمدی‌زاده از شهدای انتظامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
سرهنگ غفوری در این دیدار اگر امروز در امنیت کامل به سر می‌بریم حاصل خون‌های ریخته شده جوانانِ ارزشمندی چون نادر محمدی‌زاده است که از جان گذشتند تا با عشق به اباعبدالله جان خود را در راه دفاع از ملت بدهند.
وی با بیان این که نباید کاری در ارتباط با خانواده معزز شهدا بر زمین بماند، اظهار داشت: همه وظیفه داریم تمام قد در خدمت خانواده‌های شهدا باشیم و هر اقدامی که لازم است برای رفع مشکلات آنان انجام دهیم.
سرهنگ غفوری با اشاره به این که شهدای فراجا در صف اول حفظ و صیانت از امنیت کشور قرار دارند، افزود: در راه امنیت و اقتدار کشور شهدای زیادی جان خود را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کردند، شهدایی که در دامان مادر پاک و نجیبی که زینب‌وار و با الگو گرفتن از حضرت فاطمه زهرا فرزندان خود را تربیت کردند.
وی ادامه داد: نام شهدا در دنیا ماندگار خواهد بود، در هر کوچه و محله‌ای که می‌رویم نام آن‌ها مانند الماس زینت بخش محله‌ها می‌باشد، سعادتی است که یک جوان در نقطه صفر مرزی برای دفاع از ناموس و خاک کشور خود به درجه شهادت نایل می‌شود.
معاون فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: بی‌شک کسانی که به درجه رفیع شهادت نائل می‌شوند از طرف خداوند متعال انتخاب می‌شوند، این شهدا هستند که در روز محشر همه ما را شفاعت خواهند کرد.
سرهنگ غفوری در پایان خاطرنشان کرد: شک نکنید به برکت خون همین شهدا است که کشور روز به روز با اقتدار تر می‌شود و همین اقتدار، چشم دشمنان را کور کرده است.
شهید نادر محمدی‌زاده فرزند قربانعلی متولد ۱۳۵۹ از شهدا فرماندهی انتظامی است که در سال ۱۳۸۲ در پاسگاه مرزی تخت عدالت به مقام شهادت نایل گردید.
دیدار معاون فرماندهی انتظامی استان کرمان با خانواده شهید نادر محمدی‌زاده
کد خبر 1682434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =