علم الهدی: دشمن با وجود برخی خواص بی بصیرت دنبال پسافتنه است / متدینان جای تماشای تبلیغات دشمن و غصه خوردن، وارد میدان عمل شوند

ایرنا نوشت:اگر خانواده های متدین تحصیل کرده و با سواد وارد عرصه فضای مجازی شوند و به ترویج دین بپردازند، فضای مجازی را متدینان فتح خواهند کرد.

امام جمعه مشهد گفت: خواهران و برادران متدین که نویسنده و اهل فضای مجازی و وبلاگ‌نویس هستند، باید در قالب جهاد تبیین وارد فضای مجاز شوند و در برابر خرافات فضای مجازی ایستاده و در پاسخ به آنها نظر و عقیده خود را نشر دهند.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد افزود: عزیزان دلسوز اسلام که تبلیغات دشمن را تماشا می کنید و بعد غصه می خورید که علیه اسلام چه می گویند، به جای غصه خوردن وارد عمل شوید.

وی با بیان اینکه فرمان جهاد تبیین رهبر معظم انقلاب برهمه واجب است، اظهار داشت: اگر خانواده های متدین تحصیل کرده و با سواد وارد عرصه فضای مجازی شوند و به ترویج دین بپردازند، فضای مجازی را متدینان فتح خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: دشمن در دورانی که جنگ خرمشهر و آبادان را تصرف و محاصره کرده بود، ما امکانات نظامی کافی نداشتیم اما امام خمینی (ره) فرمان دادند که بروید و حصر آبادان را بشکنید.

علم الهدی: متدینان اگر وارد فضای مجازی شوند آن را فتح خواهند کرد

آیت الله علم الهدی ادامه داد: مردم با انگیزه و ایمان وارد عرصه شدند و همین لشکر ۷۷ خراسان وارد عمل شد و مردم حصر آبادان را در همان شرایط تنگنا شکستند و شکستهای دشمن در هشت سال دفاع مقدس از همان لحظه آغاز شد.

وی بیان داشت: اکنون فضای مجازی در دست دشمن است و اقشار تحصیل کرده و متدین طبق فرمان جهاد تبیین رهبر معظم انقلاب باید فضای مجازی را متحول کنند.

امام جمعه مشهد به خاتمه آشوبهای اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: توطئه دشمن با شکست مواجه شد و این فتنه نیز مانند سایر فتنه ها چیزی جز بدبختی نصیب دشمن نکرد.

وی خاطر نشان کرد: اکنون دشمن با عملیات روانی در جریان فتنه و با وجود برخی خواص بی بصیرت در راستای اهداف خود به عنوان پسا فتنه است.

آیت الله علم الهدی گفت: برخی افراد بی بصیرت با استناد به رفتار یک دختر بچه نادان و فریب خورده، ناهنجاری او را ناشی از تربیت در فضای انقلابی کشور می دانند، اما همین ها خواهران محجبه و پر تعداد کشور که در عرصه های مختلف ظاهر می شوند را نمی بینند، آیا اینها تربیت یافته نظام و انقلاب نیستند؟

وی افزود: مگر شهدای جوان امروز جامعه و از جمله شهید حججی دهه هفتادی نیستند و تربیت شده همین انقلاب و تحت هدایتهای رهبری نبوده اند.

امام جمعه مشهد افزود: این افراد بی بصیرت که ناهنجاری اخیر در سطح جامعه را به تربیت انقلابی جامعه منتسب می کنند، ندانسته خود سوژه عملیات روانی دشمن شده اند، این افراد به اسلام ضربه خواهند زد.

بیشتر بخوانید:

21217

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1686052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =