اعلام آمادگی شهرداری شهرکرد جهت کمک در احداث مرکز فرهنگی ـ مذهبی شهدای گمنام

سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه به ضرورت ایجاد احداث یک مرکز فرهنگی مذهبی در جوار شهدای گمنام، شهرداری شهرکرد آمادگی دارد تا همکاری لازم را با دستگاه‌های متولی به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، عبدالصادق نجفی اظهارداشت: با توجه به دستور استاندار محترم مبنی بر ایجاد یک مرکز فرهنگی ـ مذهبی در جوار شهدای گمنام جهت برگزاری مراسمات مختلف فرهنگی، شهرداری شهرکرد آمادگی دارد تا همکاری لازم را با دستگاه‌های متولی به عمل آورد.

وی با بیان اینکه کار برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا که برای آرامش ما جان خود را تقدیم کردند، یک سعادت است، افزود: پیش از این شهرداری شهرکرد برای برگزاری مراسمات مذهبی در جوار شهدای گمنام همیشه همکاری لازم را با دستگاه‌های ذی‌ربط داشته و در حال حاضر پیگیری جهت احداث این مرکز فرهنگی در اولویت مدیریت شهری قرار دارد.

سرپرست شهرداری شهرکرد بیان کرد: پاسداشت یاد و خاطره شهداء به عوامل مختلفی بستگی دارد که یک بخشی هم بر می‌گردد به فضاهای معماری و اجرای برنامه‌های پر محتوا در جوار قبور شهدا و در حقیقت حرم شهدای گمنام یک تریبون دائمی و معنوی برای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت هستند.

46

کد خبر 1686217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =