روزنامه دولت : جمهوری اسلامی در دفاع از امنیت کشور و مردم، زنجیره آشوب و اغتشاش و تخریب و ترور و ناامنی را قاطعانه قطع خواهد کرد

روزنامه ایران نوشت:قرائن و شواهد متقن و غیرقابل انکار نشان می‌دهد عملیات تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ شیراز که روز گذشته چهارشنبه 4 آبان 1401- توسط عناصر تکفیری انجام شد ضلع دیگری از سناریوی چندلایه و پیچیده سازمان آشوب است که در ادامه تحرکات چهل روز اخیر خود آن را عملیاتی کرده است.

درباره واکاوی این حمله تروریستی و اقدام کور تروریست‌ها که به شهادت و زخمی شدن ده‌ها نفر از هموطنان عزیزمان منجر شد، نکاتی وجود دارد که آشکارا از هدف اصلی طراحان و تئوریسین‌های ناامنی پرده برمی‌دارد؛

1-جریان آشوب و اغتشاش از روزهای قبل بر روز چهارشنبه-4آبان- به بهانه چهلم فوت مرحومه مهساامینی مانور می‌داد و می‌کوشید شرایط را به «نقطه عطفی» در التهاب و ناامنی برساند. از همین روی؛ این جریان چون از همراهی مردم ناامید شده بود، تقلای مضاعفی کرد تا تجمعات نقطه‌ای را در دانشگاه‌ها ایجاد نماید و همچنین برخی اصناف را وارد صحنه کند که در مجموع در قالب یک فضای جدید و با سوژه سازی‌های بعدی، تصویر دوباره‌ای از التهاب و ناامنی بیافریند. برخی تحرکات صنفی مثل تجمع برخی پزشکان در تهران و یا رادیکال‌تر کردن شعارها و روی آوردن به فحاشی و حتی تجاهر به کشف حجاب را باید در پازلی دید که طراحان ناامنی ایران، برنامه‌ریزی و دنبال کرده‌اند.

2-اصل ماجرا این است که ایران قوی و پیشرفته را برنمی‌تابند و برای همین از همان روزهایی که آشوب و اغتشاش را کلید زدند معلوم بود که «امنیت ایران» را نشانه رفته‌اند و برای این پروژه خود هم فازهای متعددی را تدارک و طراحی کرده بودند و هم از همه دشمنان و معاندان و تجزیه طلبان تا تروریست‌های وحشی بهره خواهند برد.

3-وقتی پای تروریست‌های تکفیری به میان می‌آید هر چند بدان معناست که سازمان آشوب دچار استیصال شده و نتوانسته برنامه‌های خود را عملی نماید و رسماً شکست خورده است ولی نباید از سهم و نقش دست بیرونی و همچنین حمایت مادی و مالی رژیم سعودی غافل شد. خاطرنشان می‌شود که رژیم ضدحقوق بشری سعودی در هفته‌های اخیر تلاش گسترده ضدایرانی در حمایت از آشوب و اغتشاش داشت و عملاً با اینترنشنال، تروریسم رسانه‌ای را کلید زده است اما اینک ردپای این رژیم با اقدام عناصر تکفیری عیان و نمایان شده است که بدون شک جمهوری اسلامی اجازه نخواهد داد که امنیت کشور و مردم به خطر بیفتد.

4-سازمان آشوب و اغتشاش، حاصل یک جریان ترکیبی است که تجمع چند روز پیش برلین مصداق بارز آن بود؛ تجمعی که طی آن همه ضدانقلاب، اپوزیسیون، تجزیه طلب و همجنسگرایان به صحنه آمدند تا علیه ایران به اصطلاح براندازی کنند که یک شو و نمایش بزرگی از شکست و استیصال و استراگیجی را رقم زدند. شواهد و قرائن نشان می‌دهد که این شکست بزرگ ضدانقلاب در برلین، باعث شده تا تغییر فاز به اقدامات تروریستی را از طریق تکفیری‌ها و دالان جنایت و خونریزی عملی کنند. البته این اقدام کور دشمنان و پادوهای وحشی و تروریستی آنها محکوم به شکست خواهد بود، چون از سیلی سخت مردم بصیر ما در امان نخواهند ماند و هنوز نفهمیده‌اند که «جمهوری اسلامی»، چیزی جز همین مردم بصیر و زمان شناس نیست.

5- و بالاخره باید گفت؛ جریان و سازمان آشوب و اغتشاش در شرایط فعلی که باعث شده «امنیت» کشور از سوی گروه‌های تروریستی مورد خدشه قرار بگیرد؛ باید منتظر سخت‌ترین واکنش‌ها و برخوردها باشد. دیگر هیچ گونه مدارایی صورت نخواهد گرفت. ملت ایران داغدار هموطنانی است که قربانی مطامع آشوبگران و اغتشاشگران شده‌اند. جمهوری اسلامی در دفاع از امنیت کشور و مردم، زنجیره آشوب و اغتشاش و تخریب و ترور و ناامنی را قاطعانه قطع خواهد کرد. 23302
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1688134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =