آمریکایی‌ها می‌خواهند بهشت را ببینند

فروش فیلم سینمایی «بلیت بهشت» در ده روزی که گذشت ۱۰۰ میلیون دلار معادل ۳ هزارو ۲۰۰ میلیارد تومان بود و نشان داد که فروش این فیلم سینمایی با استقبال خوبی در دنیا مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تصویر ابرقهرمانی دواین جانسون ممکن است در دومین نمایش خود بیش از حد انتظار سقوط کند، در حالی که بر عکس این موضوع برای فیلم «بلیت بهشت» صادق است. در باکس آفیس دو فیلم «زمان آرماگدون» و «جین تماس بگیرید» هر دو در تقابل بایکدیگر هستند.

فیلم ابرقهرمانی برادران وارنر، «بلک آدام» مشکلی برای صدرنشینی باکس آفیس آخر هفته هالووین نخواهد داشت، اگرچه به نظر می‌رسد بیش از حد انتظار سقوط کند.

بر اساس درآمدهای روز جمعه، پیش بینی می شود که بلک آدام در دومین نمایش خود حدود ۲۵.۵ میلیون دلار درآمد داشته باشد. این کاهش ۶۳ درصدی است، که یکی از بزرگترین افت ها برای فیلمی با بازی دواین جانسون در نقش اصلی (به استثنای فرانچایز اولیه Fast & Furious) است. با این وجود، این فیلم روز شنبه در باکس آفیس داخلی از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور خواهد کرد و پیش بینی می شود یکشنبه با فروش داخلی ۱۰۸ میلیون دلاری به پایان برسد.

کمدی رمانتیک «بلیت به بهشت» در دومین آخر هفته خود درخشش خوبی داشت و توانست تنها با ۳۷ درصد کاهش به فروش ۱۰.۴ میلیون دلار برای مجموع ۱۰ روزه داخلی و فروش ۳۴.۱ میلیون دلاری در شمال آمریکا و فروش ۱۰۰ میلیون دلاری در سطح جهانی برسد.

انتظار می‌رود فیلم ترسناک جدید«دعا برای شیطان» با فروش ۷ میلیون دلاری در جایگاه سوم گیشه قرار گرفت. درام «زمان آرماگدون» جیمز گری و درام فیلم «با جین تماس بگیرید» هر دو در افتتاحیه خود با مشکل مواجه هستند. همچنین از «تمرکز» در شش سینما در نیویورک و لس آنجلس افتتاح می‌شود. میانگین مکان افتتاحیه پیش بینی شده آن کمتر از ۱۰۰۰۰ دلار است.

دو فیلم سینمایی «جاذبه‌های کنار جاده» و «با جین تماس بگیرید» در هزار و هفتاد سینما اکران شدند و این دو فیلم ممکن است برای آخر هفته کمتر از250 هزار دلار درآمد داشته باشد.

منبع: هالیوود ریپورتر

مترجم: مهسا بهادری

۵۷۲۴۵

کد خبر 1689497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =