عکس | ابرماشین عضلانی بسیار متفاوت آمریکایی

عصرایران نوشت: در نمایشگاه سما 2022، یک دستگاه داج چارجر دیتونا اس آر تی مفهومی حضور دارد که در نوع خود محصولی خاص و بسیار متفاوت محسوب می شود.

این داج یک خودروی عضلانی با تپنده الکتریکی است که با رنگ قرمز و رینگ های 18 اینچی فیبرکربن در هماهنگی با لاستیک های مخصوصل درگ 305 میلیمتری، دلبری می کند.

براساس اطلاعات موجود، این خودرو در تریمی که براساس معماری 400-ولت تولید می شود، در نسخه های 455، 495، 535، 590، 630 و 670 اسب بخاری قابل سفارش خواهد شد. همچنین 3 مدل قدرتمندتر -که براساس معماری 800-ولت توسعه می یابند- نیز درنظر گرفته شده که میزان خروجی پیشرانه آنها به 1000 اسب بخار نزدیک می شود.

عکس | ابرماشین عضلانی بسیار متفاوت آمریکایی

همچنین این محصول با توجه به سابقه عضلانی های فورد و صدای غرش پرطرفدار آنها، مجهز به اولین سیستم اگزوز غیر واقعی شده که صدای پیشرانه بنزینی را در حالت های مختلف و با توجه به شرایط پیشرانه و سرعت داج الکتریکی، شبیه سازی می کند.

عکس | ابرماشین عضلانی بسیار متفاوت آمریکایی

داج برای هر خودرو یک سطح دسترسی به شرایط پرفورمنس پیشرانه در نظر گرفته که با نام ایی استیج شناسایی می شود. دسترسی به ایی استیج را می توان به سادگی با دسترسی به اینترنت خریداری کرد تا با فشردن کلید به اصطلاح کریستالی که داخل داشبورد قرار دارد، سطح بالاتر پرفورمنس پیشرانه در اختیار خودرو قرار بگیرد.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1690380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =