رضا عطاران پرید و اول شد، پژمان جمشیدی و جواد عزتی جا ماندند

در هفته‌ای که گذشت «انفرادی» با بازی رضا عطاران صدرنشین جدول گیشه شد؛ اما فیلم سینمایی «دوزیست» با بازی پژمان جمشیدی با نصف فروش «انفرادی» در جایگاه سوم قرار گرفت و از رقابت با این فیلم جا ماند.

مهسا بهادری: در حال حاضر فیلم « انفرادی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی با اختلاف فروش ۴۰ میلیون تومان، از انیمیشن «پسر دلفینی» و با مجموع فروش ۸۵۰ میلیون در یک هفته گذشته صدرنشین گیشه شد. بیش از یک ماه و نیم بود که «انفرادی» با بازی رضا عطاران جایگاه دوم و سوم فروش را به خود اختصاص داده بود و در این بین با کاهش فروش فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار، «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و با فروش ۴۲۵ میلیون تومان و اختلاف ۲۵ میلیون تومانی از «ابلق» جایگاه سوم گیشه را به دست آورد.

«دوزیست» با بازی جواد عزتی و پژمان جمشیدی در هفته‌های گذشته معمولا جایگاه چهارم و پنجم را تجربه می‌کرد، اما این هفته با استقبال مواجه شد و مکان سوم فروش را به خودش اختصاص داد.

فیلم‌هایی که به تازگی اکران شدند

در دهم و یازدهم آبان و بالاخره پس از ۷ هفته، یک انیمیشن به نام‌«لوپوتو»، به کارگردانی عباس عسگری در یازدهم آبان و دو فیلم سینمایی به نام‌های «طبقه یک‌ونیم»به کارگردانی نوید اسماعیلی در دهم آبان و «بیرو» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی در یازدهم آبان روی پرده رفت که البته در این دو روز فروش خیلی چشمگیری نداشتند و روی هم رفته فروشی حدود ۳۲۶ میلیون تومان را برای خود ثبت کردند.

بیشتر بخوانید:

انیمیشن ایرانی جواد عزتی و پژمان جمشیدی را از دور رقابت کنار زد

شهرتی که اسکار برای فیلم هومن سیدی رقم زد

گیشه در دستان هوتن شکیبا، الناز شاکردوست و پژمان جمشیدی

فروش گیشه این‌بار افزایش یافت

در هفته‌ای که گذشت (۷ تا ۱۳ آبان) مجموع فروش گیشه ۳میلیارد و ۸۶۰میلیون تومان بود و این میزان از فروش با ۱۳۱ هزار مخاطب رقم خورد. درصورتی که دو هفته پیش(۳۰ مهر تا ۶ آبان) مجموع فروش فیلم‌های سینمایی با حضور ۱۰۸هزار مخاطب در سالن‌های سینما، تنها ۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان بود.

در واقعا ۳۰۰ میلیون تومان از افزایش سهم یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی گیشه، برای ۳ فیلم سینمایی بود که به تازگی اکران شدند و ۱ میلیارد تومان دیگر متعلق به همان فیلم‌های سینمایی سابق است.

۵۷۲۴۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1691198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =