برنامه‌ای تازه برای آشنایی ناشنوایان با مفاخر

نسخه ویژه ناشنوایان مجموعه مستند «چونان سرو» به تهیه‌کنندگی مصطفی رزاق کریمی از شنبه ۲۱ آبان ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مستند«چونان سرو» به تهیه کنندگی مصطفی رزاق کریمی و کارگردانی گروهی از مستندسازان جوان و مستندپرتره‌ای از چهره‌های شاخص فرهنگ و ادبیات ایران است که در شبکه مستند تولید شده و از امشب ساعت ۱۸:۳۰ در بسته تصویری ویژه ناشنوایان و کم شنوایان پخش می‌شود.

این مجموعه مستند در شبکه مستند سیما تولید شده و در آن مستند پرتره‌هایی درباره چهره‌های ماندگار ایران مانند محمدعلی اسلامی ندوشن، شهریار، دکتر شهیدی، علامه قزوینی، محمد معین، نیما یوشیج، غلامحسین بنان، ملک الشعرای بهار، غلامحسین امیرخانی و سیدمحمدحسین مبین بنیانگذار آسایشگاه جذامیان بابا باغی و نیز از اهالی قلم است که به جهت فعالیت‌های گسترده برای درمان و ریشه‌کنی بیماری جذام در ایران، از وی به عنوان «پدر جذامیان ایران» یاد می‌کنند، ساخته شده است.

رزاق کریمی در این مجموعه از حضور مستندسازان جوان‌ بهره برده و از کارگردان‌هایی که در تولید این مجموعه حضور داشتند می‌توان به قربانعلی طاهرفر، عطیه زارع، حنیف شهپرراد، مریم طالبی انارکی و ... اشاره کرد.

این مجموعه از امشب در جدول پخش شبکه مستند قرار گرفته و هر هفته از شنبه تا چهارشنبه در بسته تصویری ویژه ناشنوایان روی آنتن می رود و تکرارش روز بعد ساعت ۶ خواهد بود.

۵۵۲۴۵

کد خبر 1694078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =