راهکار عجیب ترقی برای «سرود ملی» خواندن فوتبالیست‌ها در جام جهانی / دشمن طراحی کرده در قطر به جمهوری اسلامی ضربه بزند

رویداد۲۴ نوشت: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: مسئولان امنیتی و ورزشی و اجرایی کشور، در این زمینه تصمیم درست و دقیقی بگیرند تا اجازه ندهند که اینها به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کنند. 

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره نخواندن سرود ملی توسط بازیکنان و شادی نکردن آنها بعد از گل زدن می‌گوید: باید از بازیکنان تیم ملی فوتبال تضمین گرفته شود تا در جام جهانی دست از این کارهایشان بردارند.

ترقی می‌گوید: با وجود اینکه پیروزی آنها به نام جمهوری اسلامی و ملت ایران تمام می‌شود و همه موفقیت‌هایشان مرهون امکاناتی است که جمهوری اسلامی برایشان فراهم کرده است و معمولا جوایز سنگینی هم از نظام دریافت می‌کنند، اما عِرق میهنی آنها تحت تاثیر تبلیغات دشنمان قرار گرفته است لذا رفتارشان با فرهنگ ورزشکاری و قهرمانی منافات دارد. کسی که به دنبال قهرمانی است، قهرمانی را که برای خودش به دست نمی‌آورد، بلکه برای کشورش به دست می آورد و قهرمان بی‌وطن، از نظر قومیت‌ها، ملیت‌ها و کشورها ارزشی ندارد.

او می‌گوید: باید وزارت ورزش در رابطه با این نوع افراد، یک اقدام مناسبی هم به لحاظ ارشادی و هدایتی و هم به لحاظ تنبیهی داشته باشند. اگر بازیکنان بخواهند در مسابقات جام جهانی این رفتارها را انجام دهند، باید برای رفتنشان یک تضمین به جمهوری اسلامی بدهند که دست از این کارها بردارند، وگرنه رفتنشان هیچ نفعی برای جمهوری اسلامی ندارد و بلکه مضر است و به حیثیت جمهوری اسلامی آسیب می‌زند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می‌گوید: این موضوع یکی از نقشه‌هایی است که در بیرون از کشور طراحی می‌شود و با وجود اینکه خودشان می‌گویند نباید ورزش را سیاسی کرد، اما دشمنان در حال طراحی هستند که در صحنه ورزش هم به جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

ترقی می‌گوید: ورزش مورد توجه اقشار متعددی از جامعه است و با توجه به اینکه جام جهانی بینندگان بسیاری دارند، اینها طراحی کردند در قطر به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه بزنند بنابراین مسئولان امنیتی و ورزشی و اجرایی کشور، در این زمینه تصمیم درست و دقیقی بگیرند تا اجازه ندهند که اینها به حیثیت جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کنند.

بیشتر بخوانید :

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1695440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =