۰ نفر
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
آخرین آمار از گیشه سه فیلم هنروتجربه

صبا نوشت: گروه سینمایی هنروتجربه در سال جاری تاکنون ۳ فیلم «تارا»، «درخت خاموش» و «ملوانان تنها به دریا نمی‌روند» را به اکران درآورده است.

گروه سینمایی هنر و تجربه در سال جاری تاکنون ۳ فیلم «تارا»، «درخت خاموش»، «ملوانان تنها به دریا نمی‌روند» را به اکران درآورده است.

گروه جدید سینمایی هنروتجربه که به عنوان زیرمجموعه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فعالیت می کند، در سال جاری و تا به امروز ۲۶ آبان ماه، سه فیلم «تارا» به کارگردانی کاوه قهرمان، «درخت خاموش» به کارگردانی فایسال سویسال و مستند سینمایی «ملوانان تنها به دریا نمی‌روند» به کارگردانی الله ‌کرم رضائی‌زاده را به اکران درآورده است.

طبق اطلاعات سامانه مدیریت فروش و اکران سینما (سمفا) تا زمان تنظیم این خبر، فیلم «تارا» به کارگردانی کاوه قهرمان از تاریخ ۲ شهریور ۱۴۰۱ اکران خود را آغاز کرده است و در ۴۷۳ سانس از ۲۱ سالن، ۳ هزار و ۲۷ بلیت فروخته و به فروشی معادل ۱۰۰ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان دست پیدا کرده است.

فیلم «درخت خاموش» به کارگردانی فایسال سویسال نیز اکران خود را ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ آغاز کرده است که در ۱۶۹ سانس از ۲۰ سالن، با فروش ۶۲۳ بلیت به فروش ۱۸ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

همچنین مستند «ملوانان تنها به دریا نمی‌روند» به کارگردانی الله ‌کرم رضائی‌زاده که از ۱۸ آبان اکران خود را آغاز کرده است، در ۷ سانس از ۵ سالن و فروختن ۵۵ بلیت به فروش ۱ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان دست پیدا کرده است.

۵۵۵۵

کد خبر 1696243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =