روایت زندگی عیسی مسیح ۱۰ میلیون دلار فروش داشت

وضعیت فروش فیلم‌های سینمایی جهان در هفته گذشته با کاهش همراه بوده است و داستان زندگی عیسی مسیح که در بیش از ۲۰۰۰ سینما نمایش داده شده است در ۱۰ روز ۱۰ میلیون دلار فروخته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همانطور که انتظار می رفت «Black Panther: Wakanda Forever» اثر رایان کوگلر در دومین هفته اکران خود با ۶۶ تا ۶۷ میلیون دلار در صدر جدول باقی ماند و مجموع فروش داخلی ۱۰ روزه به ۲۹۰ میلیون دلار رسید.

استدیوی مارول و دیزنی امیدوار بودند در دومین دوره خود حداقل ۷۰ میلیون دلار فروش داشته باشند، اما این انتظار به ۶۳ درصد کاهش یافته است. غیرعادی نیست که یک عکس مارول بیش از ۶۰ درصد افت داشته باشد، اگرچه اولین اکران «Black Panther» با ۲۰۲ میلیون دلار افتتاح شد.

«Wakanda Forever» در آخر هفته گذشته به ۱۸۱ میلیون دلار در آمریکای شمالی عرضه شد که یک رکورد در ماه پیش بود. همچنین این دومین فیلم پرفروش‌ باکس آفیس سال ۲۰۲۲ تاکنون بوده است، پس از Doctor Strange در Multiverse of Madness (۱۸۷.۴ میلیون دلار).

نمایش یک رویداد ویژه از سریال برگزیده مبتنی بر ایمان، که زندگی عیسی را روایت می کند، ناراحتی بزرگی را به همراه دارد. Fathom Events که دو قسمت اول فصل سوم را در بیش از ۲۰۰۰ سینما به نمایش می‌گذارد، پس از فروش ۳.۴ میلیون دلاری در روز جمعه، آخر هفته ۱۰ میلیون دلاری را برای جایگاه دوم پیش‌بینی کرده است.

منبع: هالیوود ریپورتر

مترجم: مهسا بهادری

۵۵۲۴۵

کد خبر 1697376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =