۶ نفر
۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
حسرت این عکس را می‌خوریم؛ همه جوره سرمان کلاه رفت

عربستان در دیدار مقابل آرژانتین فوق العاده ظاهر شد و به یک پیروزی دلچسب رسید.

اولین شگفتی جام جهانی ۲۰۲۲ شکل گرفت. عربستان موفق شد در یک بازی تماشایی آرژانتین را با تمام ستاره هایش شکست دهد. لیونل مسی و رفقا علاوه بر اینکه مغلوب عربستان شدند، از پس VAR هم نتوانستند بر بیایند و ۳ گل آنها توسط داور ویدیویی مردود اعلام شد تا شاگردان رنار با کامبکی دیدنی ۳ امتیاز بازی را بگیرند.

عربستانی که در دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل روسیه ۵ گل خورد حالا و پس از ۴ سال آرژانتین مدعی را با لیونل مسی شکست می دهد. چه شد که تیم فراموش شده آسیا دوباره از گور برخواسته؟

مهمترین عامل درخشش عربستان اروه رنار فرانسوی ست. مربی جنجگو و شجاعی که با تفکراتش عربستان را دوباره احیا کرد. وقتی عربستان موفق شد ژاپن و استرالیا را در مقدماتی جام جهانی شکست دهد همه ایمان داشتند که این تیم در قطر حرفهایی برای گفتن خواهد داشت.

حالا پس از شکست مفتضحانه مقابل انگلیس و پیروزی عربستان مقابل آرژانتین بیشتر از قبل حسرت این عکس را می خوریم.

حسرت این عکس را می‌خوریم؛ همه جوره سرمان کلاه رفت

پس از جام جهانی ۲۰۱۸ و نمایش خوب تیم ملی، کی روش پس از جام ملتها از هدایت ایران کنار رفت و زمزمه هایی مبنی بر حضور رنار در راس کادرفنی ایران شنیده شد. حتی این مربی فرانسوی در کنار ابراهیم شکوری دبیرکل وقت فدراسیون فوتبال دیده شد و همه چیز آماده بود تا این مرد فرانسوی به ایران بیاید اما به یکباره همه چیز برهم خورد تا ویلموتس سرمربی ایران شود.

کاش آن روز شرطهای این مربی فرانسوی را قبول می کردیم و هدایت یوزها را به او می سپردیم. شاید اگر او سرمربی ایران بود، شگفتی اول جام را ما رقم می زدیم با بردن انگلیس.

۳۵۳۵

کد خبر 1698203

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =