در جلسه درویش با بازیکنان معترض چه گذشت؟

فارس نوشت: در جلسه امروز بازیکنان معترض پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه فعلاً سوءتفاهمات برطرف شده است.

بعد از دو روز تمرین نکردن بازیکنان پرسپولیس در نهایت تمرین روز گذشته برگزار شد اما اتفاق عجیبی در آن رخ داد.

در این تمرین برخی از بازیکنان جدید و خارجی تمرین کردند اما بازیکنان قدیمی که گلایه‌هایی داشتند حاضر به تمرین نشدند. در پی این مسئله امروز تعدادی از بازیکنانی که در روزهای اخیر تمرین نکرده بودند در جلسه با رضا درویش مدیرعامل باشگاه که به تازگی از سفر قطر به تهران برگشته بود حضور پیدا کردند.

در این جلسه رضا درویش ضمن شنیدن صحبت‌های بازیکنان در جریان گلایه‌های آنها قرار گرفت. بازیکنان پرسپولیس به این مسئله معترض بودند که درویش باید بر سر تمرینات حاضر می‌شد تا در جریان مشکلات آنها قرار می‌گرفت اما مدیرعامل باشگاه گرفتاری و مشغله‌های زیاد را دلیل عدم حضورش در تمرینات مطرح کرد.

از طرف دیگر بازیکنان پرسپولیس که به جریمه ۵ درصدی بابت حذف از جام حذفی فصل گذشته معترض بودند این موضوع را یک بار دیگر با مدیر عامل باشگاه در میان گذاشتند. درویش به بازیکنان اعلام کرد که این پنج درصد چند وقت پیش با نظر هیات مدیره بخشیده شده چرا که پرسپولیس نتایج خوبی در لیگ برتر گرفته است اما این بخشش به بازیکنان اعلام نشده بود و همین مسئله باعث شد تا بازیکنان نسبت به این موضوع معترض باشند اما با وعده‌های که مدیرعامل باشگاه به آنها داده به نظر می‌رسد مشکلات فعلاً رفع شده است!

با این شرایط بازیکنان معترض از فردا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا می‌کنند تا همراه با سایر بازیکنان آماده بازی با استقلال در اولین بازی بعد از جام جهانی قطر شوند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1698376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =