وجود شهید به مکتب انسانی و الهی پایداری می‌بخشد

جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: وجود شهید به مکتب انسانی و الهی پایداری می‌بخشد و تصرفات شهدا در عالم هستی غیرقابل انکار است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، همزمان با هفته گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین مراسم یادبود شهیدان والامقام بهروز رئیسی،مجید رییسی و احمدقلی رستمی از شهدای والا مقام جامعه کشاورزی شهرستان شهرکرد در سالن نمازخانه شهدای مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شهرکرد برگزار شد.

حجه الاسلام صیدالی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شهرکرد ضمن خیر مقدم به مدعوین و خانواده معظم شهیدان گفت:رزمندگان و جهادگران دوران دفاع مقدس ازجمله انسان‌هایی بودند که عملکردی مجاهدانه داشتند.

وی ادامه داد: شرط موفقیت در مقابل توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان اسلام، مجاهدانه عمل کردن مسلمانان و طرفداران واقعی اسلام است و در رابطه با آنچه امروز در وقایع اخیر برعلیه مردم و نظام اسلامی اتفاق افتاده، مردم عزیزمان با بصیرت در مقابل هجمه های فرهنگی و اقتصادی و جنگ تمام عیار آنها صبورانه ایستاده اند.

وی اظهار کرد: مهندسین بصیر جامعه کشاورزی در مسیر حفظ ارزش‌ها و شأن و جایگاه دین و قرآن و انقلاب اسلامی اگر لازم شد جانشان را نیز فدا می کنند و امروز ایران عزیز ما ، خصوصا شیعیان در مظلومیت کامل به‌ سر می‌برند.

در ادامه این مراسم سردار علی افضلی جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بخش کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: شهیدان انسان‌های خاصی بودند و جایگاه شهدا، رزمندگان و جهادگران در راه خداوند و ارزش‌های دین و اسلام نیز ویژه است و آنانکه توفیق جهاد در راه خدا را ازدست دهند به واقع دچار ذلت شده و از رحمت خداوند دور می‌مانند.

سردار افضلی، برگزاری یادواره‌های شهدا را موجب ماندگاری ارزش‌های اسلامی و دوران دفاع مقدس دانست و افزود: ایستادگی و مقاومت و عملکرد مجاهدانه مردم ایران در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در ابعاد مختلف به‌خوبی نمایان است.

وی ادامه داد: وجود شهید به مکتب انسانی و الهی پایداری می‌بخشد و تصرفات شهدا در عالم هستی غیرقابل انکار است.

افضلی خاطرنشان: قیوم بودن به قدرت و علم بستگی دارد و اگر یکی وجود نداشته باشد، قیمومیت حاصل نمی‌شود و شهیدان آگاهی، قدرت و قیمومیت را در کنار یکدیگر داشتند و این موضوع باعث شد آنها برای همیشه جاودان باقی بمانندضف شهدا با علم از دنیا می‌روند و شهید آگاهی و قدرت دارد که به او حیاتی مقوم می‌دهد.

دکتر حسین برزگر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز مجاهدت امروز جامعه بخش کشاورزی را اجرای کشاورزی قراردادی، سند الگوی کشت، افزایش بهره‌وری ، افزایش تولید در واحد سطح و خودکفایی در محصولات اساسی دانست و گفت: با امام شهدا و شهیدان عهد می‌بندیم تا پای جان حامی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم .

گفتنی است، در ادامه این مراسم با اهدای لوح سپاس از مجاهدت خانواده شهدای والامقام بهروز رئیسی، مجید رییسی و احمدقلی رستمی تجلیل و تقدیر بعمل آمد و در ادامه نیز از خدمات ارزشمند مهندسین طرح همگام با کشاورز بسیج و بازرسین مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شهرکرد در امر تنظیم بازار و آرد و نان نیز با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

کد خبر 1698631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =