اظهار آمار تولید و فروش واحدهای صنعتی و معدنی در سامانه جامع تجارت

معاون امور صنایع اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: واحدهای صنعتی و معدنی باید نسبت به اظهار آمار تولید و فروش خود در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، حمیدرضا قدس با اعلام این خبر افزود: با توجه به سیاست های جدید وزارت صمت و بمنظور آگاهی از وضعیت موجود واحدهای صنعتی و معدنی در جهت تسهیل در رشد و پیشرفت آنها و رفع مسائل احتمالی پیش روی تولید و همچنین پایش بخش صنعت و معدن ، اظهار آمار تولید در سامانه جامع تجارت انجام می شود.

وی تصریح کرد: تمامی واحدهای صنعتی و معدنی ضمن ثبت نام در سامانه جامع تجارت به نشانی www.ntsw.ir و اخذ شناسه کالا ، باید آمار های تولید و اسناد اظهار تولید و فروش خود را به تفکیک هرماه از ابتدای سال 1401 در این سامانه ثبت نمایند.

حمیدرضا قدس اضافه کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از انتهای بهمن ماه سال جاری به منظور تسهیل در ارائه خدمات شایسته و یکپارچه به ذینفعان ، وضعیت فعال یا غیر فعال بودن پروانه بهره برداری واحدهای صنعتی بر اساس وضعیت اظهار تولید بنگاه ها تعیین شده و از طریق استعلام بر خط در سامانه مربوطه صورت می گیرد.

معاون امور صنایع اداره کل صمت استان سمنان افزود: ارائه خدماتی که نیازمند فعال بودن پروانه بهره برداری است صرفا پس از انجام استعلام برخط مذکور انجام خواهد شد و پروانه واحدهای تولیدی که بیش از سه ماه آمار تولید خود را در سامانه جامع تجارت وارد ننمایند و یا واحدهای معدنی که بیش از شش ماه آمار تولید خود را در سامانه جامع تجارت وارد ننمایند به حالت غیر فعال در سامانه تبدیل خواهند شد.

46

کد خبر 1699699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =