واکنش سرمربی کامرون به ماجرای جنجالی؛ تیم مهم‌تر از هر فردی است

ایسنا نوشت: ریگوبرت سانگ عنوان کرد برای او تیم، مهم‌تر از هر فردی است و به همین خاطر تصمیم گرفت به اونانا بازی ندهد.

به نقل از ال پائیس، ریگوبرت سانگ، سرمربی تیم ملی فوتبال کامرون قبل از بازی تیمش برابر صربستان اقدام به کنار گذاشتن آندره اونانا دروازه‌بان اصلی تیمش کرد.

سانگ درباره این اتفاق گفت:‌ شرایط دروازه بان بسیار مهم است. ما در تورنمنت سختی هستیم و می دانم باید چه کاری انجام دهم. باید مطمئن شوم که تیم بالاتر و مهم‌تر از افراد است. اونانا می‌خواست از ترکیب خارج شود و ما قبول کردیم. ۲۶ بازیکن در این تیم با هم هستند و ما می خواهیم این روحیه نظم و احترام را نشان دهیم. او یک دروازه‌بان بزرگ است اما ما روی تیم تمرکز می‌کنیم.

او در ادامه گفت:‌ شما باید با نظم و انضباط تیم سازگار شوید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید فکر می کنم لازم است کنار بروید و مسئولیت را بر عهده نگیرید. تیم مهم‌تر از هر فردی است.

سرمربی کامرونی که علی‌رغم نداشتن دروازه بان اصلی خود، مقابل صربستان به تساوی رسید در ادامه گفت: من مسئولیت این تصمیم را می پذیرم.

در دیداری از گروه G جام جهانی قطر، تیم‌های کامرون و صربستان از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید. فابریتزیو رومانو، روزنامه‌نگار مطرح ایتالیایی درباره این اتفاق نوشت: آندره اونانا تصمیم قطعی‌اش را برای ترک جام جهانی گرفته و دیگر بر نخواهد گشت. این تایید شده است.

258 258

کد خبر 1700707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =