بهبود معیشت و رفاه پرستاران دغدغه جدی  مجلس‌سیزدهم است

علی بابایی کارنامی با تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س)و روز پرستار، گفت : با توجه به مجاهدگران عرصه سلامت بویژه در ایام شیوع ویروس کرونا ،مجلس سیزدهم بدنبال ارتقاء وضعیت معیشتی این قشر زحمتکش است.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران، علی بابایی کارنامی، اظهار داشت: مجلس سیزدهم دغدغه معیشت و رفاه پرستاران را به صورت بسیار جدی دنبال می کند و قانون تعرفه گذاری خدمات پزشکی ویژه کادر درمان به تنهایی نمی تواند مشکلات معیشتی و رفاهی این قشر زحمت کش و مظلوم را رفع کند.

وی در ادامه با تاکید بر توجه ویژه مجلس سیزدهم ، دولت و وزارت بهداشت و درمان در راستای حل مشکلات معیشتی جامعه پرستاری ، افزود : هم افزایی میان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های مربوطه و دولت در جهت بهبود معیشت پرستاران می تواند بسیار مفید واقع شود و مجلس سیزدهم برای این اقدام دغدغه مند و مصمم است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تقدیر از مجاهدت های خالصانه و بی منت جامعه پزشکی و پرستاری در ایام شیوع ویروس کرونا ، تاکید کرد : بزرگترین مدال افتخار جامعه پرستاری قدر دانی رهبری معظم انقلاب ( مدظله العالی ) از این جامعه زحمت کش است و دیگر مسئولین اجرایی کشور هم باید قدر این مجاهدت ها را بدانند.

بابایی کارنامی با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان مدافع سلامت بویژه شهدای این راه در مازندران و مرکز استان، خاطر نشان کرد: جامعه پرستاری کشور همیشه مورد تکریم و توجه مردم عزیز ایران اسلامی هستند و در راستای سلامت جامعه مجاهدانه تلاش می کنند و این جانفشانی ها بر هیچ یک از آحاد و اقشار جامعه پوشیده نیست.

46

کد خبر 1701323

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =