نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در برج آزادی تهران

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در تهران خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، حامد بی آزار در بازدید از جشنواره دستاوردهای مردمی جزیره (شهریما) در مجموعه نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد قشم با بیان این خبر، اظهار کرد: تشکیل یک کارگروه تخصصی با هدف رونق فعالیت های نمایشگاهی و برگزاری نمایشگاه های تخصصی در جزیره قشم یکی از برنامه هایی است که در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: همچنین مذاکرات اولیه برای عضویت نمایشگاه بین المللی قشم در انجمن تخصصی شرکت های نمایشگاهی کشور صورت گرفته که امیدواریم در آینده نزدیک این مهم محقق شود.

معاون شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران افزود: معرفی ظرفیت ها و توانمندی های فرهنگ اصیل و هنرهای بومی ساکنان جزیره قشم همزمان با برگزاری نمایشگاه های بین المللی در کشورهای هدف نیز یکی از برنامه هایی است که برای اجرای آن پیش بینی های لازم صورت گرفته است.

بی آزار با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه های مختلف، خاطرنشان کرد: جزیره زیبای قشم دارای ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه های مختلف از جمله در حوزه صنایع دستی و گردشگری است و بی تردید برگزاری نمایشگاه های مختلف به ویژه نمایشگاه های تخصصی بستری مناسب برای معرفی پتاسیل ها و ظرفیت های موجود در جزیره را فراهم می کند.

عضو شورای اتاق فکر مجموعه برج آزادی تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با هماهنگی و همکاری سازمان منطقه آزاد قشم، شاهد برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مردمی و صنایع دستی تولید شده توسط ساکنان جزیره قشم در مجموعه برج آزادی تهران باشیم.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1701485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =