پشت پرده مشخص نشدن تکلیف کی‌روش

خبرورزشی نوشت: کارلوس کی‌روش به همراه تیم ملی به تهران برگشت تا در نشست با رئیس فدراسیون فوتبال از آینده خود مطلع شود و با آگاهی از وضعیت خود به زادگاهش برگردد.

در بازگشت تیم ملی از دوحه وزیر ورزش و جوانان در صحبت‌هایی که با خبرنگاران داشت، گفت ما باید از بازیکنان تیم ملی و هم چنین کارلوس کی‌روش حمایت کنیم تا تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا از هم اکنون استارت بزند.

اما طبق قانون ۹ عضو هیئت رئیسه تکلیف کارلوس کی‌روش را مشخص خواهند کرد. آن‌ها همان طور که رای به برکناری اسکوچیچ دادند، اکنون هم باید برای ماندن یا رفتن این مربی پرتغالی نظر بدهند و در نهایت رای اکثریت تکلیف این مربی را مشخص خواهد کرد.

از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد، با توجه به باخت سنگین تیم ملی در برابر انگلیس و هم‌چنین پیروز نشدن تیم ملی در برابر آمریکا برخی از اعضای هیئت رئیسه مخالف ادامه حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی هستند و به نظر در نشست اعضای هیئت رئیسه به این مربی پرتغالی رای نخواهند داد. طبیعتا یکی از این مخالفین میرشاد ماجدی است که در نشست قبلی هم به احترام دیگر اعضای هیئت رئیسه رای به جذب کارلوس کی‌روش داد.

البته در اتخاذ این تصمیم رای اکثریت مهم است و اگر کی‌روش ۵ به ۴ هم رای بیاورد می‌تواند به کار خود در تیم ملی ادامه دهند.

قرار است در هفته پیش رو نشست هیئت رئیسه برای تعیین و تکلیف در مورد وضعیت کارلوس کی‌روش در فدراسیون فوتبال برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

کد خبر 1701898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =