۰ نفر
۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
لطفا من را با امباپه مقایسه نکنید!

ورزش سه نوشت: بوکایو ساکا، ستاره جوان تیم ملی انگلیس، تمایلی به مقایسه شدن با کیلیان امباپه ندارد.

در جام جهانی 2022 بازیکنان جوان زیادی خوش درخشیده و زمینه موفقیت تیم های ملی خود را فراهم کرده اند. در این میان کیلیان امباپه در تیم ملی فرانسه عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و با زدن پنج گل، بخت اول کسب عنوان آقای گلی محسوب می شود. برخی کیفیت بازی بوکایو ساکا را با این بازیکن مقایسه می کنند، اما ستاره انگلیسی آرسنال مدعی شد قصد دارد خودش باشد و برایش موفقیت های تیمی در ارجحیت قرار دارد.

بوکایو ساکا گفت: "از تعریف و تمجید شما متشکرم، اما نه... من فکر می کنم فقط یک کیلیان امباپه در دنیای فوتبال وجود دارد. البته در عین حال، من نیز یک نفر جداگانه و خودم هستم. من همیشه فقط می خواهم خودم باشم و به بهترین شکل ممکن به تیم ملی انگلیس کمک کنم. بازیکنان جوان باکیفیتی در این تورنمنت حضور دارند و می توانم از بازیکنان فراوانی نام ببرم. حتی در تیم ما یک بازیکن جوان وجود دارد.

بازیکن جوانی که به طرزی باورنکردنی خوب کار می کند و نام او جود بلینگام است. من خوشحالم که همه اینجا هستیم و خوب کار می کنیم. اولویت این است که به جای اینکه بهترین بازیکن مسابقات یا بازیکن جوان جام جهانی باشیم، به موفقیت تیمی دست یافته و عنوان قهرمانی این تورنمنت را از آن خود کنیم."

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1703434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =