ترویج ارزش‌ها و آرمان‌های بلند تمام شهدای انقلاب اسلامی ضروری است

مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ترویج ارزش‌ها و آرمان‌های بلند تمام شهدای معزز انقلاب اسلامی را ضروری دانست وگفت: تولید و نشر این آثار از طریق کتاب و دیگر تولیدات مکتوب غافل نشویم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،علی اکبر ابراهیمی امروز چهارشنبه دردیدار با حسن معینیان جانباز 20 درصد و برادر شهید گرانقدر «زین العابدین معینیان» ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا با بیان اینکه باید در حفظ و ترویج ارزش‌ها و آرمان‌های بلند تمام شهدای معزز انقلاب اسلامی تا دفاع مقدس و مدافعان حرم کوشا باشیم گفت: بایستی بر امر تولید و نشر این آثار از طریق کتاب و دیگر تولیدات مکتوب غافل نشویم.

مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد ضمن قدردانی از فعالیتهای فرهنگی این جانباز در زمینه تالیف و تدریس و ادبیات جنگ افزود: این فعالیت ها ماندگار خواهد بود.

حسن معینیان جانباز ۲۰ درصد، برادر شهید گرانقدر «زین‌العابدین معینیان» و راوی دفاع مقدس در این دیدار گفت: بایدتمام جامعه ایثارگری خاطرات شهدا را به صورت مصاحبه و کتبی ارائه کنند چرا که نسل آینده نیازمند است.

وی با تأکید براینکه اگر ما خاطرات و جانفشانی شهدا، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس را به خوبی تعریف نکنیم بدانید که دشمن آنها را تحریف خواهد کردادامه داد: وفیق ۹۹۲ روز حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل را دارم. پس از پایان دفاع مقدس تاکنون در مدارس، دانشگاه‌ها، مساجد و پایگاه‌های بسیج و مراسمات گوناگون روایتگری کرده‌ام.

معینیان جوانان را سرمایه عظیم و امید آینده کشور اسلامی ایران دانست وافزود: باید با رویی باز و گشاده آنان را با دین مبین اسلام، اصل ولایت مطلقه فقیه و حقایق و وقایع آشنا کنیم به طوریکه باور کنند مطالبی را که بیان می‌کنیم صحت دارد تا آمادگی شیندن آن را داشته باشند.

حسن معینیان نویسنده کتاب کشکول و خاطرات شهدا(مردان آسمانی) هستند ودو کتاب نهضت پایدار و دوستی خاندان اهل بیت (ع) وی در دست چاپ است.

۴۶

کد خبر 1704131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =