هنگام هجوم زنبورها به هیچ‌وجه اینکار را انجام ندهید!

به محض اینکه بهار می‌آید، این موجودات راه راه زرد و سیاه شروع به بیرون آمدن می کنند و واقعاً می توانند یک بعدازظهر خوب در باغ را به هم بریزند. برخی از مردم نیز از آنها می ترسند، زیرا در صورت عصبانیت می توانند نیش بدی به شما وارد کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به محض بهتر شدن و گرم شدن هوا سر و کله زنبورها پیدا می‌شود، در واقع، زنبور به سادگی می خواهد برای خود غذا پیدا کند. هنگامی که خورشید بیرون می آید و هوا خوب و گرم است، همه ما به بیرون از خانه می رویم و معمولا شروم به غذا خوردن در محیط بیرون از خانه می‌کنیم و حال حدس بزنید زنبور چه نوع غذایی را بیشتر دوست دارد؟ درسته چیزای شیرین به همین دلیل است که وقتی می خواهید غذا بخورید، همیشه به سمت شما هجوم می آورند.

بیشتر بخوانید:

عکس | واتچریا؛ ترکیب غول‌پیکر تمساح و سمندر!

بازآفرینی قصه چوپان دروغگو با هنرنمایی همراه اول !

البته این بسیار آزاردهنده است، زیرا نمی خواهید هنگام صرف شام توسط برخی حشرات پرنده اذیت شوید. بسیاری از مردم وقتی زنبوری به آنها نزدیک می شود عصبی می شوند زیرا ممکن است آنها را نیش بزنند. مهم است که برای خلاص شدن از شر زنبور شروع به تکان دادن بازوهای خود نکنید! یک زنبور شما را نیش نمی‌زند مگر اینکه فکر کند جانش در خطر است. هنگامی که شروع به حمله به آن می کنید، ممکن است زنبور احساس کند در گوشه ای قرار گرفته است و در آن زمان است که شما را نیش می زند. نیش زدن توسط زنبور خطرناک نیست (مگر اینکه آلرژی داشته باشید)، اما ممکن است کمی درد داشته باشد، بنابراین ممکن است بخواهید از آن اجتناب کنید.

هنگام هجوم زنبورها به هیچ‌وجه اینکار را انجام ندهید!

همه‌چیز به قهوه باز می‌گردد، برخلاف مردم، زنبورها کاملاً از بوی یک فنجان قهوه متنفرند. این بدان معناست که قهوه راه حل مناسبی برای تمام مشکلات زنبور شماست و قطعا آنها را از شما دور می کند!

قهوه های آسیاب شده و استفاده نشده را در کاسه یا فنجان نسوز بریزید و آن را روی آتش روشن کنید. قهوه بدون شعله می سوزد، بنابراین وقتی شروع به دود شدن کرد، شما در مسیر درستی هستید! بخار قهوه اکنون در هوا پخش می شود، به این معنی که زنبورها نیز آن را بو می کنند. هیچ راهی وجود ندارد که آنها بخواهند اکنون به شما نزدیک شوند!

منبع: تیپس‌اندتریکس

227227

کد خبر 1704317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =