بارش باران در ۲ استان/ افزایش ترددهای جاده‌ای و انسداد ۷ مسیر

ایسنا نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت:‌ براساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج- تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک و آزادراه تهران – کرج – قزوین محدوده مهرویلا هستیم و تردد در دیگر محورهای مواصلاتی بدون هیچ مشکل خاصی در حال انجام است.

وی درباره میزان تردد در جاده‌های کشور نیز گفت:‌ براساس اطلاعات دریافتی از سامانه‌های ترددشمار در شبانه‌روز گذشته میزان تردد نسبت به روز قبل ۷.۱ درصد افزایش داشته است. ساعات اوج تردد نیز بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین ساعات تردد نیز بین ساعات سه تا چهار بوده است. بیشترین تردد نیز در این مدت از آزادراه کرج - قزوین، آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - تهران، آزادراه قزوین - کرج و آزادراه ساوه - تهران انجام شده است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌ها نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان جنوبی و گیلان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره محورهای دارای انسداد و ممنوعیت تردد نیز اظهارکرد:‌ محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود. محورهای ریگان – ایرانشهر، محورجدید هشتگرد – طالقان، لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد – پاوه و سی‌سخت - پادنا نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

شیرانی با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

بارش باران در ۲ استان/ افزایش ترددهای جاده‌ای و انسداد ۷ مسیر

بیشتر بخوانید:

دستگیری ۱۳۸۲ خرده‌فروش موادمخدر از پارک‌ها و اطراف مدارس

سقف پرداخت خسارت خودرو، بدون کروکی چقدر است؟

۳۵۲۳۶

کد خبر 1704449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =