کسب رتبه دوم توسط اداره مدیریت راه‎‌های چهارمحال و بختیاری

اداره مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری توانست در ارزیابی انجام توسط مرکز مدیریت راه های کشور مقام دوم را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، در ارزیابی عملکرد ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استانها( سه ماهه منتهی به آبان امسال) که توسط مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شد، اداره مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری توانست در رابطه با نظارت و بهره برداری سامانه های هوشمند حمل و نقل، مقام دوم را از آن خود کند.

لاله اشرفی رئیس اداره مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهار محال و بختیاری در این رابطه اظهار داشت: این ارزیابی شامل؛ عملکرد این اداره در مدیریت پروژه های تردد شمار، دوربین های نظارت تصویری، توزین حین حرکت، مدیریت ناوگان راهداری، سامانه ۱۴۱،ثبت سوانح_وقایع_تابلوهای ترافیک نما و پیام متغیر است.

وی در ادامه موارد ثبت شده را ۶ هزار و ۱۹ تماس گرفته شده با تلفن ۱۴۱،ثبت ۱۴۴۵ مورد تصادف، وجود ۲۱ کارگاه جاده ای،مشاهده مشکلات جاده ای ۳۴۱۱مورد، ثبت ۱۰۰هزار و ۵۰۶ تخلف توسط دوربین های ثبت تخلف سرعت، تخلفات ارسالی به پلیس راه ۸۲هزار و ۴۰ مورد و تعداد کل تردد استان (ورودی و خروجی) ۱۰۱ میلیون و ۵۰۴ هزار و ۵۰ مورد بوده است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1706302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =