عکس | پاداش آرژانتین را در رختکن دادند

ورزش سه نوشت: کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی نیز پاداش ویژه ای را برای تیم ملی آرژانتین در نظر گرفته است.

تیم ملی آرژانتین تحت هدایت لیونل اسکالونی مبلغ 10 میلیون دلار را به عنوان جایزه از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی به دلیل قهرمانی در جام جهانی قطر دریافت کرده است. الخاندرو دومینگز، رئیس کنفدراسیون در توییتر ضمن افشای این خبر مدعی شد که لحظه های فراموش نشدنی را در کنار این تیم بزرگ جشن گرفته است.

ریس کنفدراسیون آمریکای جنوبی گفت: "ما به رختکن قهرمان جهان رفتیم تا جایزه 10 میلیون دلاری خود را برای کسب عنوان قهرمانی به آنها تحویل دهیم." این توئیت با عکسی از اعضای رختکن آلبی سلسته به رهبری لیونل مسی همراه بود که این چک به این رقم را در دست داشتند.

همچنین حساب توییتر کنفدراسیون آمریکای جنوبی در صفحه خود نوشت: "فریاد یک قاره، جام به خانه و به آمریکای جنوبی برمی گردد." آنها در توییت دیگری اضافه کردند: "سرزمین دیگو مارادونا و لیونل مسی، سرزمین دو قهرمان جهان، 36 سال بعد از آخرین قهرمانی، افتخار دوباره متعلق به آرژانتین است."

آنها در پیامی با مجموعه ای از عکس های کاپیتان آرژانتین نوشتند: "لیونل مسی، جام جهانی، قهرمانی و سومین ستاره." حساب توئیتر کنفدراسیون آمریکای جنوبی در توئیت های دیگر نوشت: "با قلب و روح خود بازی کنید تا قهرمان جهان شوید. شب فراموش نشدنی آنخل دی ماریا." همچنین در توئیت بعدی آمد: "لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین، پس از سزار لوئیس منوتی و کارلوس سالوادور بیلاردو، سومین مربی قهرمان جهان است."

عکس | پاداش آرژانتین را در رختکن دادند

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1708781

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =