انسیه خزعلی از جزییات خبر داد / «اپلیکشن دولتی مخصوص دختران ۱۲ تا ۱۸ سال ایرانی» /  امیدواریم، هر چه سریع‌تر، اجرایی شود

باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: این نرم‌افزار در مرحله تهیه زیر ساخت‌ها و برنامه ریزی قرار دارد و امیدواریم هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از ایجاد نرم‌افزاری مخصوص برای دختران ۱۲ تا ۱۸ سال خبر داد و گفت: نرم افزاری مخصوص برای دختران ۱۲ تا ۱۸ سال در دست ساخت داریم تا بتوانند بهتر توانمندی‌های خود را به ظهور برسانند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در ارتباط با اپلیکشن مخصوص برای دختران گفت: این نرم‌افزار و فضای مجازی که در اختیار دختران ۱۲ تا ۱۸ ساله قرار می‌گیرد، می‌تواند بسیاری از نیازهای دختران ما مانند نیازهای مشاوره‌ای یا بیان توانمندی‌ها و یا نیازهای که در راستای رسیدن به اماکن ورزشی و یا اماکن هنری و یا امکاناتی که دولت می‌تواند برای آن‌ها فراهم کند را نشان دهد.

او ادامه داد: از این طریق دختران ما می‌توانند توانمندی‌های خود را بهتر نمایان کنند.او گفت: امیدواریم این نرم افزار بتواند اطلاعات جامعی را به دختران ما در بخش‌هایی که نیاز دارند منتقل کنند.

خزعلی گفت: این نرم‌افزار در مرحله تهیه زیر ساخت‌ها و برنامه ریزی قرار دارد و امیدواریم هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1709831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =