تعدادی از بازیکنان استقلال دچار سردرد و بی حالی شدند!

خبرورزشی نوشت: شدت آلودگی هوا در هفته های اخیر باعث شد تا برخی از اعضای تیم استقلال از این بابت دچار مشکلات جسمانی شوند.

برگزاری تمرینات هر روزه تیم های تهرانی در هوای آلوده شهر تهران طی یک ماه اخیر به ویژه روزهای گذشته باعث بروز مشکلاتی برای برخی از اعضای تیم های فوتبالی تهرانی شد.

یکی از این تیم ها استقلال است که در طول هفته در ورزشگاه های انقلاب و کمپ زنده یاد حجازی تمریناتش را برگزار می‌کند. ظاهراً تعدادی از اعضای تیم به علت تنفس در هوای آلوده تهران دچار مشکلاتی مثل سردرد و بی حالی شده بودند به همین خاطر این موضوع از طریق کادر فنی به اطلاع مدیریت و البته در نهایت سازمان لیگ رسیده است.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد مسئولان این باشگاه با توجه به شرایط آب و هوایی نسبتاً بهتره مناطق ییلاقی اطراف تهران مانند لواسانات، دماوند و یا بخش هایی از استان کرج مانند شهریار به دنبال زمین تمرین چمن در محدوده های اطراف تهران هستند تا شاید در روزهایی که شدت آلودگی هوا مرز خطر را رد می‌کند تمرینات استقلال به صورت موقتی در این مناطق برگزار شود.

البته هنوز محلی به طور رسمی برای این منظور انتخاب نشده اما اطلاعات میدانی رسیده به مسئولان باشگاه استقلال مشخص کرده به جز محدوده کلانشهر تهران بزرگ مناطق اطراف مانند لواسانات و یا مناطقی از این دست دارای هوای پاکیزه بوده و در صورت پیدا شدن زمین تمرین مناسب آبی پوشان می توانند برخی از جلسات تمرین شان را در چنین زمین‌هایی برگزار کنند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1715442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =