بیانیه انتقاد وزیر کشور از «اقدام موهن نشریه فرانسوی»

پانا نوشت: وحیدی تاکید کرد: تروریسم تصویری شارلی ابدو انتقام‌گیری از هویت ایرانی و اسلامی، نفرت‌افکنانه و زن‌ستیزانه است ... اقدام موهن این نشریه فرانسوی علیه مرجعیت دینی و ارزش های اسلامی که به روشنی مصداق "اسلام ستیزی" و "نفرت‌افکنی" است، اهانتی به مقام زن، به ویژه زنان ایرانی هم محسوب می شود.

وزیر کشور در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام موهن یک نشریه فرانسوی گفت: تروریسم تصویری شارلی ابدو انتقام‌گیری از هویت ایرانی و اسلامی، نفرت‌افکنانه و زن‌ستیزانه است.

متن بیانیه احمد وحیدی به شرح زیر است:

آزادی بیان از نوع غربی که اخیرا در نشریه مبتذلی به نام شارلی ابدو سربرآورده است، نشان داد تربیت کنندگان تروریسم که جهان از عوارض آن همچنان رنج می برد و خون‌های بی گناه زیادی را بر زمین ریخت، شکل‌های نوین و سازمان‌یافته‌تری به کار خود داده‌اند و این محصول را در قالب "تروریسم تصویری" به جهان عرضه کرده‌اند.

فرانسه و کشورهای غربی که در ۴۳ سال گذشته نتوانستند ملت سربلند ایران را به زانو درآورند تا استقلال، آزادی و شرافتشان را لکه دار سازند و توطئه اخیرشان در حمایت از اغتشاشات و گروه های تروریستی همچون منافقان هم به شکست انجامیده است، اکنون با استفاده از جنگ ترکیبی به دنبال انتقام‌گیری از شخصیت بزرگی هستند که با هوشمندی و تبیین به موقع اهداف دشمنان، اجازه ندادند هویت ایرانی و اسلامی، مورد هجمه دشمنان قرار گیرد.

اقدام موهن این نشریه فرانسوی علیه مرجعیت دینی و ارزش های اسلامی که به روشنی مصداق "اسلام ستیزی" و "نفرت‌افکنی" است، اهانتی به مقام زن، به ویژه زنان ایرانی هم محسوب می شود که این روزها در آستانه روز مادر، منزلت و جایگاه آنها گرامی داشته می شود و نشان داد نه تنها دلسوزی آنها برای زن ایرانی، فریب و خدعه‌ای بیش نبوده، بلکه هدف آنها دین‌زدایی، ضدیت با مقدسات و فرهنگ عفاف و پاکدامنی بوده است.

سکوت مقامات فرانسه و عدم واکنش در این زمینه علاوه بر نمایش سقوط اخلاقی آنها و استانداردهای دوگانه که چشمان خود را بر نقض آشکار حقوق بشر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین بسته‌اند، تداعی همراهی و حمایت از این تفرقه‌افکنی و ایجاد خشم در بین ملت مسلمان دارد که خود مستوجب پاسخگویی و مسئولیت بین‌المللی است.

بی تردید این اهانت ها همانگونه که نتوانست ابوجهل‌ها و دشمنان پیامبر اسلام(ص) را به موفقیت برساند، نمی تواند وقفه ای در مسیر حقانیت و رو به جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت رهبری معظم انقلاب اسلامی ایجاد کند.

بیشتر بخوانید :

۲۱۲۲۰

کد خبر 1718004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =