تسویه‌حساب شکیرا با جرارد پیکه در آهنگ جدیدش

ورزش سه نوشت: شکیرا، همسر سابق جرارد پیکه، در آهنگ جدید خود به او اشاره کرده و با ستاره سابق بارسلونا تسویه حساب کرده است.

تنش بین جرارد پیکه و شکیرا حتی بعد از جدایی آنها ادامه دارد. این زوج مشهور سال گذشته جدا شدند. در این مدت پیکه، کاپیتان سابق و اسطوره بارسلونا، با فوتبال خداحافظی کرد و حالا به همراه ایکر کاسیاس و سرخیو آگوئرو به فعالیت‌های بازرگانی مشغول است.

شکیرا اما ظاهرا همچنان از جرارد پیکه عصبانی است. او در آهنگ جدیدی که هنوز عنوان ندارد به همسر سابقش اشاره کرده و با او تسویه حساب کرده است.
در متن آهنگ جدید همسر سابق پیکه چنین آمده: «متاسفم، من سوار هواپیمایی دیگر شده‌ام و به خانه نمی‌آیم. نمی‌خواهم دوباره ناامید بشوم. تو مدتها وانمود می‌کردی که قهرمانی و هر زمان به تو نیاز داشتم بدترین نسخه خودت را به من دادی. دیگر به سراغت نمی‌آیم حتی اگر گریه کنی، حتی اگر دعا کنی. تو من را با مطبوعات، با قرض و با اداره مالیات تنها گذاشتی. فکر کردی من را آزار داده‌ای ولی من قوی‌تر شدم.»
اشاره شکیرا به تنها ماندن او در مقابل مطبوعات و قرض و اداره مالیات جای شکی باقی نمی‌گذارد که منظور او از شعر آهنگ جدیدش جرارد پیکه بوده است.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1718405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =