افشای بند جنجالی در قرارداد سرمربی تراکتور/خمز می‌تواند برود!

مهر نوشت: سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور در قرارداد خود بندی دارد که به او اجازه جدایی از این تیم را می‌دهد.

روز گذشته بود که مدیران باشگاه اسپورتینگ خیخون در لیگ دسته دوم اسپانیا سرمربی این تیم را اخراج کردند. رسانه‌های اسپانیایی از همان روز گذشته خبر دادند «پاکو خمز» سرمربی فعلی تیم فوتبال تراکتور یکی از گزینه‌های جدی برای هدایت تیم خیخون محسوب می‌شود.

خمز ارتباط خوبی با مالکان فعلی باشگاه خیخون دارد و همین موضوع گمانه زنی‌ها برای حضور این مربی در لیگ دسته دوم اسپانیا را افزایش داد. البته باشگاه تراکتور شب گذشته تاکید کرد که خمز با بازگشت به ایران، به کارش در این تیم در لیگ برتر ادامه خواهد داد.

باشگاه تراکتور امروز هم یک گزارش تصویری ویژه از حضور خمز در تمرین تراکتور منتشر و تا حدودی خیال هواداران خود را راحت کرد. البته هنوز خمز به واکنشی به این خبرها نداشته است اما تصاویر تمرین امروز نشان می‌دهد که او به صورت جدی عملکرد بازیکنانش را زیر نظر دارد.

افشای بند خبرساز در قرارداد سرمربی تراکتور/ «خمز» می‌تواند برود!

این در حالی است که «دنی زیرزو» یکی از روزنامه نگاران اسپانیایی در گفتگویی مدعی شد خمز گزینه مورد علاقه خیخون محسوب می‌شود؛ اگرچه تا شب گذشته مذاکره و تماسی با او صورت نگرفته است.

این خبرنگار همچنین تاکید کرد که خمز مشکلی برای جدایی از تراکتور ندارد و بندی از قرارداد این مربی اسپانیایی را فاش کرد: «بندی در قرارداد با تراکتور وجود دارد که به او -خمز- اجازه می‌دهد -با باشگاه‌های دیگر- مذاکره کند و به تیم دیگری برود.»

به این ترتیب در صورتی که خمز در هر زمانی بخواهد از جمع «پرشورها» جدا شود، قراردادی که تراکتور با این مربی بسته به او این امکان را می‌دهد تا به صورت قانونی با تیم‌های مدنظرش مذاکره کند.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1719928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =