مراقبت ۳۰ تیم امدادی از شبکه برق لرستان / وصل برق ۹ روستا در خرم آباد

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان گفت: شبکه برق ۹ روستای برفگیر بخش پاپی خرم‌آباد به دلیل بارش برف و برودت هوا قطع شده بود که با تلاش نیروهای فنی و امدادی شرکت توزیع برق لرستان وصل شده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، مهران امیری با اشاره به فعالیت ۳۰ تیم امدادی شرکت توزیع برق طی روزهای گذشته برای مراقبت و برقراری شبکه روستاهای برفگیر لرستان تصریح کرد: مشکل اصلی در این خصوص نبود راه دسترسی و انسداد جاده ها به دلیل بارش سنگین برف است که با انجام این مهم امکان انتقال تجهیزات و نیرو به این مناطق فراهم و نسبت به وصل شبکه برق آنها اقدام می شود

وی افزود: پس از اعلام قطعی این روستاها به شرکت برق، تیم های فنی به منطقه اعزام شدند و با ترمیم شبکه و تجهیزات آسیب دیده، نسبت به وصل شبکه اقدام کردند.

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه با توجه به نوع منطقه و گستردگی روستاها، هر روستا کمتر از ۱۰ مشترک داشت و هم اکنون شبکه برق این مناطق در مدار است اظهار داشت : ۲ هزار و ۷۳۰ مشترک صنعتی، ۱۳ هزار ۲۲۹ مشترک اداری و هشت هزار و ۸۸۹ مشترک کشاورزی برق در لرستان وجود دارد.

گفتنی است سامانه بارشی فعالی از اواخر وقت جمعه ۲۳ دی ماه وارد استان و تا ظهر روز یکشنبه موجب بارش برف و باران در بیشتر مناطق شد

کد خبر 1719935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =