رفع تصرف ۳۶ هزار متر از اراضی ملی در بندرعباس

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از رفع تصرف ۳۶ هزار متر از اراضی ملی در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، سردار غلامرضا جعفری در حاشیه بازدید از اراضی آزاد شده، در تشریح این خبر گفت: برابر اخبار و گزارشات واصله مبنی برتصرف غیر قانونی اراضی ملی در شهرستان بندرعباس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان مشخص شدکه افرادی اقدام به تصرف و ساخت و ساز غیر قانونی و بدون مجوز در محدوده خیابان ملت ۳۱ و شهرک پیامبر اعظم شهرستان بندرعباس کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار کرد: در این رابطه پس از تعامل و تشکیل جلسات متعدد در فرماندهی استان، دادسرای عمومی و بسیج کلیه امکانات از جمله یگان حفاظت مسکن شهرسازی و شهرداری و با حضور معاون دادستان و با پوشش انتظامی دقیق و گسترده توسط کلانتری ۱۲ و ۱۳ شهرستان بندر عباس و نیز حضور یگان امداد نسبت به تخریب و رفع تصرف اقدام شد.

سردار جعفری خاطرنشان کرد: در این راستا مقدار ۴ هزار و ۷۳۰ متر مربع از منازل و دیوارها تخریب و مقدار ۳۲ هکتار از اراضی دولتی رفع تصرف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در خاتمه با بیان اینکه محل ها رفع تصرف شده بدون هیچ گونه خسارت جانی و مالی تحویل شهرداری شد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت های غیرقانونی در زمین تصرف زمین های ملی و یا مراتع، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1724502

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =