۵ نفر
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
دردسر جدید برای ستاره متجاوز

تسنیم نوشت: آخرین تیمی که دنی آلوز قبل از متهم شدن به تجاوز جنسی برایش بازی می‌کرد، نه تنها قراردادش را با این بازیکن برزیلی را فسخ کرده، بلکه از او غرامتی هنگفت می‌خواهد.

باشگاه پوماس مکزیک که دنی آلوز قبل از دستگیری‌اش به اتهام تجاوز به یک زن اسپانیایی در تاریخ ۳۰ دسامبر سال ۲۰۲۲ برای آن توپ می‌زد، قصد دارد از این مدافع برزیلی به فیفا شکایت کند.

پوماس پس از بازداشت شدن آلوز و اطلاع از اتهام او، به موجب مفاد مندرج در قرارداد اقدام به فسخ یک‌طرفه قراردادش با بازیکن سابق بارسلونا کرد اما اکنون این باشگاه می‌خواهد بابت تخطی از موارد مندرج در قرارداد، از آلوز غرامتی چند میلیون یورویی بگیرد.

طبق گزارش شبکه یواول اسپورته؛ در تاریخ ۲۰ ژانویه یعنی روز دستگیری آلوز، مدیریت باشگاه پوماس ایمیلی برای او ارسال و از او بابت اقدام منجر به فسخ قرارداد غرامتی ۴.۵ میلیون یورویی طلب می‌کند.

طبق ادعای این رسانه برزیلی، در قرارداد آلوز با پوماس بندی وجود دارد که به موجب آن در صورتی که بازیکن مرتکب دوپینگ شود یا هرگونه عمل منافی اخلاق علنی و هر گونه اقدامی که در کشور محل اقامتش جرم تلقی شود، قرارداد فی‌مابین فسخ می‌شود و می‌بایست به باشگاه غرامت پرداخت کند.

در همین حال خبری دیگر از پرونده آلوز منتشر شده مبنی بر اینکه قاضی پرونده معتقد است که مدارک و شواهد برای اثبات اتهام بازیکن برزیلی بسیار بیشتر از آن چیزی است که برای مجرم شناخته شدن او کافی باشد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1726762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =