رضایت و حمایت باشگاه اتحاد کلباء از فرهاد مجیدی

ایسنا نوشت: هیئت مدیره و رئیس باشگاه اتحاد کلباء بعد از حذف شدن از جام ریاست امارات جلسه ای را با حضور فرهاد مجیدی برگزار کردند و به حمایت از این مربی ایرانی پرداختند.

اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی در جام ریاست امارات بعد از آنکه برابر البطائح به تساوی سه بر سه دست پیدا کرد در ضربات پنالتی شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد.

باشگاه اتحاد کلباء جلسه ای را با حضور رئیس، نایب رئیس و تعدادی از اعضای هیئت مدیره به همراه فرهاد مجیدی برگزار کردند و در این جلسه به حمایت از سرمربی ایرانی پرداختند و از عملکرد تیم ابراز رضایت شد.

در این جلسه به بررسی نتایج و عملکرد تیم پرداخته شد و خواستار تلاش و کار بیشتر در دیدارهای پیش رو شدند. رئیس و نایب رئیس باشگاه از نتایج تیم با فرهاد مجیدی ابراز رضایت کردند و به حمایت از او پرداختند.

محمد مطر الزعابی، نایب رئیس باشگاه اتحاد کلباء گفت: باوجود شکست برابر البطائح به اذعان همه کارشناس اتحاد کلباء فصل خوبی را پشت سر می گذارد. البته ما در این بازی هم تیم برتر میدان در هر دو نیمه بودیم اما بدشانس بودیم و در ضربات پنالتی شکست خوردیم. ما از عملکرد فرهاد مجیدی رضایت کامل داریم و به حمایت از او می پردازیم.

اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی نتایج خوبی در فصل جاری لیگ امارات کسب کرده است و پیش بینی می شود که قرارداد این مربی تمدید شود و یا اینکه راهی یک تیم سرشناس تر شود. البته خبرهایی درباره احتمال حضور او در تیم ملی فوتبال امارات هم به گوش می رسد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1727270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =