این خودرو ۵۰ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت پراید، تیبا، پژو و کوییک

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از افزایش قیمت خودروهای پژو، تیبا، کوییک و دنا و کاهش قیمت خودروهای پراید است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی بازار خودرو در یک هفته گذشته حاکی از کاهش نوسانات قیمتی در این بازار است، به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۱۱ آن در این مدت بر روی قیمت ۳۰۰ میلیون تومان ثابت بوده‌است و مدل ۱۳۱ آن اما در یک هفته گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۲۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و سایر مدل‌های پراید نیز در هفته‌ای که گذشت از نوسانات قیمتی در امان بوده‌اند.

بیشتر بخوانید:

چرا نباید سکه بخریم؟ / هشدار رییس اتحادیه طلا و سکه به خریداران

الحسینی: یا رییس سازمان مالیات عذرخواهی کند یا خاندوزی سریعا او را برکنار کند

در بین خودروهای پژو، مدل ۲۰۰۸ سال ۱۳۹۹ آن از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز در این مدت ۵۰ میلیون تومان گران شده‌است و در حال حاضر ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

خودروهای تیبا نیز در این مدت از افزایش قیمت‌ها در امان نبودند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۳۱۲ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۱۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای کوییک نیز در این یک هفته افزایش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۳۰۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ آن نیز از ۳۱۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت گران شدند؛ به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۵۹۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۶۰۵ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۶۲۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۶۲۵ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت خودرو در جدول زیر آمده‌است:

این خودرو ۵۰ میلیون تومان گران شد/ آخرین قیمت پراید، تیبا، پژو و کوییک

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1729455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =