ارز آوری ای که منجر به سود دهی بیشتر شد/به جای ۴۰۰ دلار فقط ۱۵ دلار هزینه میکنیم...

پتروشیمی تندگویان توانست یازده درصد از صادرات در بورس را به خود اختصاص بدهد

مهدی حساکره_مدیرعامل پتروشیمی «تندگویان» از ایرانی‌سازی زنجیره تولید کاتالیست پالادیوم خبر داد و یادآور شد: پروژه تولید پالادیوم بر پایه کربن با حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، تولید و ساخت کاتالیز کربن بومی‌سازی شده تا جای خرید هر کیلوگرم محصولی 400 دلاری، آن را به قیمت 15 دلار از ایرانی‌ها خریداری کنیم.

پتروشیمی شهید تندگویان از بدو تاسیس یکی از شرکت های سود ده هلدینگ خلیج فارس بوده و حال با اقدامات موثر مدیرعامل در جهت بومی سازی تجهیزات خود سودآوری قابل توجهی را به ارمغان آورده است.

با تمهیدات مدیریتی سید رضا قاسمی شهری و با تجربه کاری وی در مدت زمان کمی شرکت پتروشیمی تندگویان به سود ۱۶۱ درصدی خالص رسید، بی نیازی به واردات محصولات پلی اتیلن ترفتالات، ثبت رکورد ۱۰۸ درصدی تولید، رفع گلوگاه‌های های تولیدی، ساختن پیشرفته ترین انبار مکانیزه صنعت پتروشیمی، بومی سازی کاتالیست پالادیوم، تولید بیش از یک میلیون تن در سال، اعتماد به شرکت های دانش بنیان و...‌ از دیگر اقدامات وی در پتروشیمی تندگویان است.

شایان ذکر است، پتروشیمی تندگویان توانست یازده درصد از صادرات در بورس را به خود اختصاص بدهد و شگویا اکنون یک سهام ارزنده به حساب می آید.

این تنها بخشی از عملکرد چند ساله ی قاسمی شهری است

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1729801

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =