فارس نوشت:

 عضو کمیته داوری 7+8 تأکید کرد که امروز وحدت برای اصولگرایان مانند غذا و هوا حیاتی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و عضو کمیته داوری 8+7  به وحدت اصولگرایان اشاره کرد و اظهار داشت: طبیعی است که وحدت رمز پیروزی هر گروهی است؛ انقلاب اسلامی ایران با وحدت ملت با محوریت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.

عضو کمیته 8+7 با تأکید بر اینکه تداوم انقلاب اسلامی به دلیل وحدت مردم حول محور اندیشه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری به نتیجه رسیده است، تصریح کرد: همیشه وحدت عامل اصلی در پیروزی‌ها بوده و در بین گروه‌های سیاسی نیز به همین شکل است.

وی یادآور شد: اصولگرایان و هر گروه سیاسی که بتوانند در حوزه تفکر خود بر مشترکات تکیه کنند و سلیقه‌های جزیی و پیرامونی را کنار گذاشته و در یک جبهه واحد قرار گیرند طبیعی است که به وحدت دست پیدا می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی بر همین اساس وحدت را مانند هوا و غذا برای انسان ضروری دانست و افزود: وحدت برای حرکت‌هایی که در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی صورت می‌گیرد، لازم و ضروری بوده و در این مسئله هیچ شکی وجود ندارد؛ توصیه ما این است که اگر اصولگراها می‌خواهند به اهداف خود دست یابند باید وحدت داشته باشند.

عضو کمیته داوری 8+7 در ادامه به فتنه‌گران و ساکتین در برابر فتنه اشاره کرد و اظهار داشت: طبیعی است که نمی‌توان با کسی که فتنه‌گر بوده و به اصول کشور صدمه و لطمه زده و ارکان نظام را قبول نداشته و بخواهد در حوزه ارکان کشور اخلال ایجاد کند وحدت داشت.

وی ادامه داد: اگر گروهی بخواهند به وحدت برسند باید آن مجموعه در اصول اخلاقی با یکدیگر هم‌عقیده باشند؛ سلیقه‌ها مختلف است اما وحدت در اصول لازم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی با بیان اینکه هر جمعی یک سری اصول برای خود دارد، یادآور شد: اگر اصول مورد احترام همه باشند در آن صورت وحدت صورت می‌گیرد اما در درون هر گروهی سلیقه‌ها مختلف است؛ از این رو همه سلایق مختلف می‌توانند حول اصول مشترک به وحدت برسند.
/29212

کد خبر 173027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =