تولید محصول دانش بنیان با برند آکوا فید پلاس درگروه صنعتی فرادانه

دکتر مهدی عرب، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه در نشست خبری معرفی برند جدید این گروه با نام تجاری "آکوا فید پلاس" گفت: درسال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، این گروه صنعتی توانسته است، نوع جدید غذای ماهی، باکیفیت بالا را با نام اکوافید پلاس، تولید و به بازار عرضه کند.

دکتر مهدی عرب، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه در نشست خبری معرفی برند جدید این گروه با نام تجاری "آکوا فید پلاس" گفت: درسال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، این گروه صنعتی توانسته است، نوع جدید غذای ماهی، باکیفیت بالا را با نام اکوافید پلاس، تولید و به بازار عرضه کند.

مهدی رضوی، مدیر بهره‌برادری این گروه صنعتی هم در این نشست خبری به اصحاب رسانه گفت: گروه صنعتی فرادانه، توسط گروهی از آبزی‌پروران استان چهار محال و بختیاری در سال ۱۳۸۳ پس از اخذ مجوزهای قانونی، در شهرک صنعتی شهرکرد تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۷ با بهره‌گیری از فن‌آوری و تجهیزات پیشرفته تخصص و دانش و متخصصین صنعت تولید خوراک دام، طیور و آبزیان موفق به بهره. برداری از خطوط تولید پلت و اکسترود شد.

رضوی گفت: پس از چندین سال، تلاش مستمر و کسب موفقیت‌های پی در پی، گروه صنعتی فرادانه، موفق به تولید محصولاتی متنوع و با کیفیت شد، که نتیجه آن بدست آوردن سهم قابل توجهی از بازار داخلی و شناخته شدن برند فرادانه برای پرورش دهندگان ماهی و میگو شد.

وی افزود: تولید محصولات با نام تجاری آکوا فید پلاس هم در همین راستا و با هدف تولید محصولی خاص با کیفیت متفاوت صورت گرفته است


حضور در بازار جهانی با تاکید بر کیفیت محصولات

در ادامه، مدیر بازرگانی گروه صنعتی فرادانه گفت: در حال حاضر، گروه صنعتی فرادانه با هدف حضور موثرتر در بازار داخلی و خارجی، بر تولید محصولاتی متنوع مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز کرده است.
به گفته وی، این گروه صنعتی در راستای جهانی سازی محصولاتش با پیروی از استانداردهای ملی و بین المللی، سیستم مدیریت کیفیت (ISO-۹۰۰۱: ۲۰۱۵) و سیستم ایمنی مواد غذایی (ISO-۲۲۰۰۰: ۲۰۱۸) و الزامات اصول GMP و HACCP در تمامی مراحل تولید و نیز با برخورداری از تیم تحقیق و توسعه و همکاری نزدیک با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی معتبر، زمینه تولید محصولات جدید و نوآورانه را فراهم کرده است.


تولید محصولات آکوا فید پلاس با هدف ارتقا کیفی غذای آبزیان


رضوی در ادامه این نشست گفت: درسال ۱۴۰۰با هدف ارتقا سطح کیفی تولید خوراک ابزیان دراین گروه صنعتی، مطالعاتی در این زمینه، آغاز شد که منجر به تولید محصولات برند جدید بنام آکوا فید پلاس در سال ۱۴۰۱ گردید که به دلیل ارتقا کیفی این محصول تاکنون مورد اقبال مشتریان قراگرفته است.
وی افزود: گروه صنعتی فرادانه، در نمایشگاه شیلات اهواز که در اسفندماه سال جاری برگزار شد به صورت رسمی از برند جدید آکوا فید پلاس در قالب یک محصول ویژه، رونمایی کرد.

وی در توضیح ویژگی‌های این محصول جدید و با کیفیت گفت: از خصوصیات محصولات آکوا فید پلاس که درسطح کیفی بالا برای مشتریان خاص تولید می‌شود، می‌توان به افزایش بقا و بازماندگی لارو بچه ماهی، بالا بردن سطح ایمنی ماهی تولید شده، افزایش سرعت رشد روزانه ماهی و کاهش ضریب تبدیل خوراک آبزیان اشاره کرد.

به گفته وی: با راه‌اندازی برند آکوا فید پلاس، گروه صنعتی فرادانه که همینک ۷۵۰نفر را به صورت مستقیم جذب بازار کار کرده، می‌تواند، ظرفیت اشتغال‌زایی خود را در ابعاد مستقیم و غیرمستقیم افزایش دهد.

وی افزود: امیدواریم گروه صنعتی فرادانه، با محصولات با کیفیت خود به خصوص محصولات برند آکوا فید پلاس، بتواند نقش خود را در اشتغال‌زایی در سطح استانی و ملی بهتر و بیشتر از پیش انجام داده و با ارائه محصولات با کیفیت خود در بازارهای خارجی، نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشد

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1737427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =