مدرک جدید از رسوایی بزرگ بارسلونا/پیشنهاد کمک از طریق VAR!

اطلاعات جدید از رسوایی باشگاه بارسلونا به دست آمده است.

ریحانه اسکندری: در چند هفته اخیر ارتباط باشگاه بارسلونا با نایب رئیس سابق کمیته داوران، خوزه ماریا انریکز نگریِرا، در سال های گذشته تحت بررسی موشکافانه و دقیق بوده است و اخیراً هم مدارک جدید در رابطه با رسوایی ال‌کاسو نگریِرا پدیدار شده است.

کمپانی نگریِرا، داسنیل ۹۵، یک قرارداد با بارسلونا داشت که در سال ۲۰۱۸ توسط رئیس سابق باشگاه، جوزپ ماریا بارتومئو, لغو شده بود. از آن زمان، نگریِرا در حال فرستادن بوروفکس هایی به باشگاه بوده، که در آخرین آن ها علیرغم این که قرار داد منقضی شده، درخواست ادامه پرداخت از بارسلونا داشته است.

اخیرا ال موندو، شواهد جدیدی پیدا کرده مبنی بر این که نگریِرا در ۲۰۲۰ با بارسلونا تماسی داشته و تخصص خود با تکنولوژی جدید VAR ارائه داده که آن زمان تازه دو سال از معرفی آن می‌گذشت. نگریرا در نامه ای خطاب به هیات مدیره باشگاه بارسلونا نوشت: «من می توانم در رابطه با VAR به شما کمک کنم. اگر مایل هستید، با من تماس بگیرید»
با اینکه بارسلونلا به پیشنهاد نگریِرا پاسخی نداده، اخبار این پیشنهاد جرقه جدیدی در تنش های جاری در رابطه با این پرونده زده اند. به خصوص با توجه به این که گزارشات این طور نشان دادند که باشگاه در این فصل سود زیادی از VAR برده بود.
بارسلونا که قبلاً با اتهامات «فساد مستمر» توسط وزارت دادگستری اسپانیا مواجه شده است، در صورت عمیق شدن رسوایی ال کاسو نگریرا، ممکن است با اقدامات قانونی بیشتری روبرو شود.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1740655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =