یکی از نمایندگانی که در جلسه امروز نمایندگان اصولگرای مستقل مجلس با علی لاریجانی نطق کرده بود از ارائه دو پیشنهاد خبر داد.

محمد کرمی​راد نماینده کرمانشاه در گفت​وگو با خبرآنلاین، اظهار داشت: در این جلسه پیشنهاد دادم که جلسه بعدی هم با فاصله زمانی کوتاهتری برگزار شود و هم از آقایان مهدوی​کنی و یزدی برای حضور دعوت شود.

وی با بیان اینکه خواستار دعوت رسمی از حدادعادل، ولایتی و عسگراولادی برای حضور در جلسه بعدی نمایندگان اصولگرا شده بود، یادآور شد که حدادعادل در جلسه امروز حضور نداشته است.

پیشنهاد دوم این نماینده اصولگرا در جلسه صبح امروز این بوده که زودتر دفاتر استانی 8+7 در سراسر کشور تشکیل شود. به اعتقاد وی برای استان​ها و شهرستان​ها باید با انسجام بیشتر کسانی تعیین شوند که ماموریت عام و شایستگی خاص داشته باشند.

او که می​گفت در این جلسه بیش از هرچیز بر لزوم اتحاد و کثرت وحدت میان اصولگرایان صحبت شده است، از سخنان متفاوت علی مطهری یاد کرد که نسبت به رفتار جبهه پایداری انتقاداتی کرده است. او به نقل از مطهری گفت: جبهه پایداری باید سهم​خواهی را کنار گذاشته و محوریت جامعتین را بپذیرد و با تصمیمات جبهه متحد اصولگرایان خودش را هماهنگ کند.

به گفته کرمی​راد دیگر نمایندگان حاضر در جلسه هم معتقد بودند که نباید با خیال راحت به سمت انتخابات رفت و مطمئن بود که قطعا اصولگرایان پیروز خواهند بود. بلکه لازم است از هم اکنون با انسجام تشکیلاتی پیش رفت. اسدالله بادامچیان یکی از این نمایندگان بوده که با تاکید بر نقش محوری جامعتین، از آیت​الله یزدی و آیت​الله مهدوی کنی به عنوان آیات حق یاد کرده است.

به گفته وی،نمایندگان حاضر درجلسه از علی لاریجانی هم تشکر کرده​اند و معرفی نماینده​ای از سوی اصولگرایان مجلس در 8+7 را به منزله احترام به جایگاه مجلس دانستند.

نماینده کرمانشاه در پاسخ به اینکه آیا پیشنهاد دعوت از دبیران کل جامعتین برای جلسه بعدی پذیرفته شده است یا نه؟، اظهار داشت: آقای عباس رجایی -نماینده اراک-  که ریاست جلسه صبح را بر عهده داشتند، این دعوت را جزء نتیجه​گیری​های آخر جلسه خواندند که نشان می داد با آن موافقت شده است.

/2929

کد خبر 175355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =