تراکتورسازی تبریز به رکورد تولید ۳۲ هزار دستگاه تراکتور رسید / هدف گذاری برای تولید ۴۰ هزار انواع تراکتور

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اشاره به به رکورد تولید ۳۲ هزار دستگاه تراکتور از هدف گذاری برای تولید ۴۰ هزار دستگاه انواع تولیدات این مجموعه خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، مصطفی وحید زاده در حاشیه بازدید فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از تراکتورسازی تبریز گفت: در کنار تولید سایر محصولات مانند موتور، قطعات ریخته، خودروهای تجاری، انواع ادوات تراکتور، تولید ملی لودر نیز امسال در تراکتورسازی و به همت کارکنان تلاشگر و ساعی این مجموعه استارت خواهد خورد.

به گفته وی علاوه بر تامین نیاز داخلی کشاورزان، محصولات تراکتورسازی تبریز به بیش از ۲۰ کشور دنیا صادر شده است.

مصطفی وحید زاده افزود: طی یک سال گذشته بیش از یک هزار نفر به صورت مستقیم وارد مجموعه تراکتورسازی شده اند که به کارگیری ۵۰۰ نفر از این تعداد به عنوان اشتغال جدید و با توسعه اهداف تولید این گروه اتفاق افتاده و مابقی نیز جایگزین همکاران بازنشسته شده اند.

وی همچنین یادآور شد: در حال حاضر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با بیش از به ۵ هزار پرسنل، وتولید بیش از ۳۰ هزار دستگاه انواع تراکتور و صادرات محصولاتش به اقصی نقاط دنیا، یکی از موفق ترین واحدهای صنعتی کشور و منطقه محسوب می شود که نقش اساسی در امنیت غذایی کشور و حتی دنیا دارد.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی نیز در این بازدید گفت: افزایش آمار تولید و اشتغال در تراکتورسازی سطح امنیت در جامعه و بخصوص شهر تبریز را ارتقاء بخشیده است.

سردار حسین عبدی افزود: آذربایجان شرقی یکی از استانهای امن در همه جهات اعم از اجتماعی، اقتصادی و ... می باشد و نیروی انتظامی در هر لحظه و هر زمان در کنار تمامی هموطنان و همشهریان و بخصوص صنعتگران و سرمایه گذاران می باشد چرا که تامین امنیت این بخش از جامعه در کنار سایر جوانب نه تنها بر توسعه و پایداری جامعه ختم خواهد شد بلکه آسایش و آرامش خاطر تمامی اجتماع را تامین خواهد کرد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1762792

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =