فیلم‌های سینمایی «ناخدا خورشید»، «قصه های مجید»، «سه پدرخوانده» به همراه 14 فیلم دیگر در روزهای پایانی هفته روی آنتن می‌رود.

 

به گزارش خبرآنلاین، این فیلم‌ها  روزهای پنج‌شنبه و جمعه چهاردهم و پانزدهم مهر از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش خواهد شد.

نام فیلم و کارگردان

شبکه

زمان پخش

خلاصه داستان

بازیگران

«جاده خاکی»، کاتلین یوبک و جیمز ساتل، 2010، آمریکا

یک

پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 23

جیمی لی والن و همسرش کری اولین کسانی هستند که مسابقات رالی را در کشور آمریکا راه اندازی کردند. وقایع این داستان دردهه 1930 تا 1940 در کشور آمریکا رخ می‌دهد. سال‌هایی که این کشوربا مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبان بوده است.

براد پودر

«ناخدا خورشید»، ناصر تقوایی

یک

55 دقیقه بامداد جمعه 15 مهرماه

خواجه ماجد ناخدا خورشید را لو می‌دهد و بار قاچاق لنج ناخدا به آتش کشیده می‌شود. دلالی به نام فرحان که می‌خواهد چند فراری سیاسی را از مرزآبی عبور دهد، وارد بندر می‌شود و با ناخدا خورشید تماس می‌گیرد. ناخدا که احتمال می‌دهد لنجش را مصادره کنند با فرحان همکاری می‌کند.

داریوش ارجمند، علی نصیریان، سعید پور صمیمی، پروانه معصومی، جعفر والی، فتحعلی اویسی، غلامرضا گرشاسبی، عبدالجواد روشن، رضا بابائیان و اصغر بیچاره

«پسر ایران»، شاهد احمدلو (تلویزیونی)

یک

جمعه 15 مهر ساعت 16

این فیلم مربوط به زمان جنگ و تخریب خانه ایران به واسطه بمباران است. ایران به محله تازه‌ای می‌رود، به خانه‌ای که ارثیه پدری است. طولی نمی‌کشد که رابطه‌ای صمیمی میان او با همسایگان جدیدش شکل می‌گیرد. همه ایران را دوست دارند، اما هیچ کس از زندگی او چیز زیادی نمی‌داند.

پروانه معصومی، بابک انصاری ، مهتاج نجومی و صدرالدین حجازی

«تابستان عزیز»، امیرشهاب رضویان (تلویزیونی)

یک

جمعه 15 مهرماه ساعت 24

یک نوجوان همراه مادربزرگش به مشهد می رود. در روزی که یک مسابقه فوتبال برگزارمی‌شود، پسر در حرم گم می‌شود.

سروش صحت، رابعه مدنی، مهران رجبی، هومن ذبیحی و سعید رضویان

«قصه‌های مجید – اردو» کیومرث پور‌احمد

دو

پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 14:30

مجید که در امتحانات آخر سال قبول شده است، گرفته و اخمو به خانه می‌آید و خبر را به بی بی می‌دهد و بی بی به او می‌گوید به فکر پیدا کردن کار باشد، مجید بعد از مراجعت‌های متعدد برای پیدا کردن شغل تصادفی دبیر ورزش خود را می‌بیند...

مهدی باقربیگی و پروین دخت یزدانیان

«سرقت» محمدرضا آهنج (تلویزیونی)

دو

جمعه 15 مهرماه 30 دقیقه بامداد

پژمان فرد سابقه دار و جاعلی است که در زندان به سر می‌برد. او به کمک دوستانش از زندان می‌گریزد. سرگرد منتظر که قبلاً نیز روی پرونده پژمان کار کرده، مسئول مجدد بررسی پرونده و دستگیری او می‌شود. ازسوی دیگر پژمان به سراغ نامزد سابقش (سهیلا) رفته و با کمک دو تن دیگراز دوستانش نقشه سرقت از یک طلا فروشی را کشیده و اجرا می‌کنند.

 

«پای پیاده»، مجید مظفری  (تلویزیونی)

دو

جمعه 15 مهر ساعت 17:30

دو خلافکار تهرانی به نام‌های حمید و اکبر در اطراف طبس به دنبال عتیقه می‌گردند. اکبر مسن تر است و نقش سرپرست را دارد. حمید جوان، خوش صدا، سر به هوا و مقید به ظاهر و لباسش است. آنها در نیمه‌های شب مشغول حفرزمین هستند....

مجید مظفری، بنیامین مظفری و هادی قمیشی

«مدرسه‌ای برای دیگران»، بهروز فرجی (تلویزیونی)

دو

جمعه 15 مهرماه ساعت 23

امیرکارگردان جوانی است که به دنبال ساختن فیلمی که محرومیت‌ها و کمبودهای موجود در روستاها را به نمایش بگذارد، است تا بتواند جوایز جشنواره‌های خارجی را به دست آورد. دراین راه به روستایی قدم می‌گذارد که از امکانات خوب رفاهی برخوردار است ، بنابراین تصمیم می‌گیرد یک طویله را به عنوان مدرسه آماده کند.

 

«داستان‌های ناتمام دنیا»، صادق پروین آشتیانی (تلویزیونی)

سه

پنجشنبه 14مهر ساعت 20:30

این فیلم درباره پول حرامی است که از راه دزدی و آدمکشی به دست آمده، طی چهارداستان مجزا ماجراهایی را می‌آفریند، در نهایت پول همراه با مرد نزول خوار در قبر قرار می‌گیرد ولی یک نفر به آن دسترسی پیدا می‌کند.

نگین صدق گویا و مهدی صبایی

«سه پدر خوانده»، جان فورد، 1948، آمریکا

سه

پنجشنبه 14مهرماه ساعت 23:30

سه کابوی برای سرقت به شهر می‌روند و بعد از سرقت بانک از شهر فرار می‌کنند. کلانتر شهر گروهی را گرد آورده و به دنبال سارقین می‌رود.

جوهان واین و پدروو ارمنداریز

«غریبه‌ها» یزدان فتوحی (تلویزیونی)

سه

جمعه 15 مهرماه ساعت 14:45

داستان این فیلم از سه اپیزود تشکیل شده است که درباره یک زن و شوهر، یک بازمانده زلزله بم و سمانه دختری است که به دلیل ناراحتی کلیوی مادرش، مشهد را به قصد تهران ترک کرده تا بتواند برای مادرش دربازارخرید و فروش کلیه‌ای تهیه کند.

الیزابت امینی، صدف احمدی، کیهان ملکی و شبنم قلی خانی

«جوجیتسو»، هیروکی آساسای، 2010، ژاپن

سه

جمعه 15 مهرماه ساعت 19

پس از حمله آمریکا به ژاپن؛ ژاپن شکست می‌خورد و اشغال می‌شود. آمریکایی‌ها پس از اشغال، تدریس و برگزاری هرگونه مسابقه رزمی را در ژاپن ممنوع کردند. سپس تعداد محدودی اجازه نامه صادر کردند تا ازطریق آن هم کنترل کنند و هم جلوی پیشرفت افراد قوی درقوای نظامی ژاپن را بگیرند.

ریهی ساکای و جیکامی می یاموتو

«زیرتپه شصت»، جومی هاذلی سیمز،2010، استرالیا

چهار

جمعه 15مهر ساعت 20:30

سکانس آغازین فیلم مربوط به آماده شدن یک نظامی استرالیایی است برای حضور در مراسم ازدواجش. این فرد به هنگام پوشیدن لباس نظامی و نصب مدال هایش به یادآوری خاطره اش ازهمرزمانی که درجنگ علیه نیروهای آلمانی درمنطقه ای به نام تپه شصت می‌پردازد.

برندال کاول، استیولی مارکوآند، گایتون گوانتلی و آنتونی هایس

«خانه‌ای در مزرعه»، ویل فین، 2004، آمریکا

تهران

پنجشنبه 14مهر ماه ساعت 13:30

داستان این انیمیشن درباره زندگی حیوانات در کنار هم در یک مزرعه کوچک است.

 

 

«شروعی دوباره»، کوین اسمیت،  2004، آمریکا

تهران

جمعه 15 مهرماه ساعت 13:30

الیور که یک تبلیغات چی حرفه‌ای است بعد از ازدواج درهنگام تولد دخترش، همسرش را از دست می‌دهد. مرگ همسرش او را تبدیل به انسانی بی احساس می‌کند تا اینکه کارش را از دست می‌دهد و سعی می‌کند همه زندگیش را برای دخترش بگذارد.

بازی بن افلک، لیوتیلور و راکوئل کستر

«سبد گلی برای اتاق ریکاوری»، محسن منشی زاده

شما

پنجشنبه 14مهر ماه ساعت 23:45

یکی از رزمندگان جهت بردن کمک‌های امدادی برای جبهه به بیمارستان آمده متوجه می‌شود همسرش باردار است و در همان بیمارستان بستری است.

علی نیکومنش و فاطمه دسترنج

«دور از هیاهو»، محمدرضا معینی

شما

جمعه 15مهرماه ساعت 13:30

«دور ازهیاهو»، داستان زندگی خانم مهندسی است که در حومه سیستان قصد تاسیس گلخانه‌ای را دارد با چالش‌ها و موانعی رو به رو می‌شود که او را دچار یاس می‌کند.

بهنام قربانی و فرشته انصاری

 57243

 

کد خبر 176892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۴
    0
    خوب