عزم جدی مجموعه مدیریتی استان مقابله با فساد است

استاندار قزوین گفت: آهنگ فعلی مجموعه مدیریتی استان برنامه‌ریزی برای مقابله با فساد است و طراحی و نحوه عملکرد در این زمینه به گونه‌ای است که مردم هم متوجه این رویکرد شوند و با امیدواری به سمت آینده حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در نشست صمیمی با ائمه جمعه استان قزوین اظهار کرد: فضای مورد انتظار مردم از دولت سیزدهم و کسانی که با استقرار آیت‌الله رئیسی در مسند ریاست جمهوری امیدوار و شاد شدند، بسیار ویژه است و تمامی مدیران، مسئول توجه ویژه به این انتظارات هستند.

او افزود: وقتی که مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران در سخت ترین شرایط در همراهی با نظام و دولت کم نمی‌گذارند، پذیرفتنی نیست که دوباره امور را با نگاه‌های توام با رانت‌خواری، فرصت‌طلبی و فساد پیش برد و آن‌ها را نسبت به روند ناامید کرد.

اعلایی گفت: آهنگ فعلی مجموعه مدیریتی استان برنامه‌ریزی برای مقابله با فساد است و طراحی و نحوه عملکرد در این زمینه به گونه‌ای است که مردم هم متوجه این رویکرد شوند و با امیدواری به سمت آینده حرکت کنند.

استاندار قزوین اظهار کرد: در دوره اخیر مدیریتی استان مبارزه با فساد تا حدود زیادی نهادینه شده است و کسانی منصوب شدند که مشهور به عدم تعلقات نفسی و شخصی و همچنین مبارزه با رانت و فساد هستند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1771213

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =